Jump to content

diggerek

Forum members
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pierwszy taki film sferyczny 360 ° z poszukiwań skarbów na YouTube, najlepiej go oglądać na smartfonie (z żyroskopem) przez gogle VR.
 2. Na nie szukanie zabytków nie trzeba mieć pozwoleń!!!
 3. Bierz używany Fisher F2 i będziesz zadowolony, wychaczysz go już za 6 stówek.
 4. Gra ktoś w Tanki Online? Ruska gra, ale wciągająca, ja już gram w nią ponad dwa lata i to codziennie. Tu macie link rejestracyjny: http://tankionline.com/#friend=0FCaXysiD9sZ5H8oZ5sx9OKpVIVvHbI4MJEnW6OlPellNZObYrr3WNx8wMPc2ZPE Na forum tej gry też warto się zalogować i być na bierząco, akurat jestem tam moderatorem. Powodzenia i zapraszam do gry.
 5. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5970638369 Jaka cena i jeden kupiec, hahaha.
 6. Po 20 latach przerwy wróciłem do karate Shotokan.
 7. Przecież wszystko masz w instrukcji...
 8. IdeL święte słowa prawisz i tego się trzymajmy, nie będzie nas na tym forum żaden archeolog czy konserwator zatraszał. Na bank oni tu są i wprowadzają propagandę (już pewnie moje IP namierzają), chcą żebyśmy się bali własnego cienia, ale my tak łatwo się nie poddamy.
 9. zarny bocian (1978 / 144) 2017-12-07 21:51:11 jesli wszystko przed 45 jest zabytkiem A gdzie to jest napisane że wszystko z przed 45 roku? W ustawie tego nie ma.
 10. A wiesz czy jest to prawda co on napisał? Może to jest jeden z ich" i chce wprowadzić zamieszanie, oraz wystraszyć wszystkich poszukiwaczy. Internet przyjmie wszystko i trzeba brać co inni piszą z dystansem.
×
×
 • Create New...

Important Information