Jump to content

diggerek

Forum members
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Bierz używany Fisher F2 i będziesz zadowolony, wychaczysz go już za 6 stówek.
 2. Gra ktoś w Tanki Online? Ruska gra, ale wciągająca, ja już gram w nią ponad dwa lata i to codziennie. Tu macie link rejestracyjny: http://tankionline.com/#friend=0FCaXysiD9sZ5H8oZ5sx9OKpVIVvHbI4MJEnW6OlPellNZObYrr3WNx8wMPc2ZPE Na forum tej gry też warto się zalogować i być na bierząco, akurat jestem tam moderatorem. Powodzenia i zapraszam do gry.
 3. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5970638369 Jaka cena i jeden kupiec, hahaha.
 4. Po 20 latach przerwy wróciłem do karate Shotokan.
 5. Przecież wszystko masz w instrukcji...
 6. IdeL święte słowa prawisz i tego się trzymajmy, nie będzie nas na tym forum żaden archeolog czy konserwator zatraszał. Na bank oni tu są i wprowadzają propagandę (już pewnie moje IP namierzają), chcą żebyśmy się bali własnego cienia, ale my tak łatwo się nie poddamy.
 7. zarny bocian (1978 / 144) 2017-12-07 21:51:11 jesli wszystko przed 45 jest zabytkiem A gdzie to jest napisane że wszystko z przed 45 roku? W ustawie tego nie ma.
 8. A wiesz czy jest to prawda co on napisał? Może to jest jeden z ich" i chce wprowadzić zamieszanie, oraz wystraszyć wszystkich poszukiwaczy. Internet przyjmie wszystko i trzeba brać co inni piszą z dystansem.
 9. Co Wy tu wypisujecie, sami sobie napędzacie stracha, prawie nic w ustawie się nie zmieniło, doszło tylko pozbawienie wolności do 2 lat". U ustawie piszą o zabytkach, a my nie szukamy zabytków. Niech jakiś konserwator uzna za zabytek monetę lub odznakę z fastyką, to go posądzę o propagowanie faszyzmu. Zawsze mam taką monetę przy sobie na wykopkach. Chodziłem, chodzę i będę chodził z wykrywaczem, nic tego nie zmieni. Tu na forum na pewno jest jakiś konfident, który dorzuca paliwa do ognia, nie będę go słuchać i dalej robię swoje. Pozdrawiam.
 10. Eee...w tym roku bieda, wyciągnąłem może z 5 zł. kawałek łańcuszka, pocisk i srebrny krzyżyk z bajorka. Co roku to gorzej, no i większa konkurencja, kiedyś wychodziło po parę stówek w drobniakach, srebrne łańcuszki itd. Jest masa śmieci...zrywek od puszek, trzeba mieć sniperkę i ID cyfrowe żeby tego nie kopać.
 11. Każdy będzie Ci doradzał taki wykrywacz jaki ma, albo miał. Sam musisz zadecydować co wybrać. Pooglądaj filmy na YouTube o różnych wykrywaczach i coś na pewno wybierzesz. Z tych dwóch co wymieniłeś to Fisher F44 jest prostym wykrywaczem i możesz od niego zacząć te wspaniałe hobby. Pozdrawiam.
 12. Na początek kup coś używanego i zobaczysz czy to hobby jest dla Ciebie. Jak Ci się spodoba to odsprzedasz wykrywkę i kupisz lepszą.
 13. Robiłem torbę na wykrywkę z pokrowca na snowbort i z pozostałego materiału zrobiłem tą kaburę, ale może też być materiał ze starego plecaka. W środku jest rdzeń ze sztywnego materiału, a dokładniej z szerokiej pionowej żaluzji biurowej. Paski i klamry można kupić w sklepie z pasmanterią albo wykorzystać ze starego plecaka. Jak masz maszynę do szycia to będzie łatwiej, ja szyłem wszystko ręcznie.
×
×
 • Create New...

Important Information