Jump to content

diggerek

Forum members
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na nie szukanie zabytków nie trzeba mieć pozwoleń!!!
 2. Bierz używany Fisher F2 i będziesz zadowolony, wychaczysz go już za 6 stówek.
 3. Gra ktoś w Tanki Online? Ruska gra, ale wciągająca, ja już gram w nią ponad dwa lata i to codziennie. Tu macie link rejestracyjny: http://tankionline.com/#friend=0FCaXysiD9sZ5H8oZ5sx9OKpVIVvHbI4MJEnW6OlPellNZObYrr3WNx8wMPc2ZPE Na forum tej gry też warto się zalogować i być na bierząco, akurat jestem tam moderatorem. Powodzenia i zapraszam do gry.
 4. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5970638369 Jaka cena i jeden kupiec, hahaha.
 5. Po 20 latach przerwy wróciłem do karate Shotokan.
 6. Przecież wszystko masz w instrukcji...
 7. IdeL święte słowa prawisz i tego się trzymajmy, nie będzie nas na tym forum żaden archeolog czy konserwator zatraszał. Na bank oni tu są i wprowadzają propagandę (już pewnie moje IP namierzają), chcą żebyśmy się bali własnego cienia, ale my tak łatwo się nie poddamy.
 8. zarny bocian (1978 / 144) 2017-12-07 21:51:11 jesli wszystko przed 45 jest zabytkiem A gdzie to jest napisane że wszystko z przed 45 roku? W ustawie tego nie ma.
 9. A wiesz czy jest to prawda co on napisał? Może to jest jeden z ich" i chce wprowadzić zamieszanie, oraz wystraszyć wszystkich poszukiwaczy. Internet przyjmie wszystko i trzeba brać co inni piszą z dystansem.
 10. Co Wy tu wypisujecie, sami sobie napędzacie stracha, prawie nic w ustawie się nie zmieniło, doszło tylko pozbawienie wolności do 2 lat". U ustawie piszą o zabytkach, a my nie szukamy zabytków. Niech jakiś konserwator uzna za zabytek monetę lub odznakę z fastyką, to go posądzę o propagowanie faszyzmu. Zawsze mam taką monetę przy sobie na wykopkach. Chodziłem, chodzę i będę chodził z wykrywaczem, nic tego nie zmieni. Tu na forum na pewno jest jakiś konfident, który dorzuca paliwa do ognia, nie będę go słuchać i dalej robię swoje. Pozdrawiam.
 11. Eee...w tym roku bieda, wyciągnąłem może z 5 zł. kawałek łańcuszka, pocisk i srebrny krzyżyk z bajorka. Co roku to gorzej, no i większa konkurencja, kiedyś wychodziło po parę stówek w drobniakach, srebrne łańcuszki itd. Jest masa śmieci...zrywek od puszek, trzeba mieć sniperkę i ID cyfrowe żeby tego nie kopać.
×
×
 • Create New...

Important Information