Skocz do zawartości

Wojna z islamistami #2


Rekomendowane odpowiedzi

AFP informuje, że udaremniono zamach w regionie paryskim. Aresztowany został 31-latek oskarżony o udział w grupie przestępczej o charakterze terrorystycznym, przechowywanie, przewożenie i udostępnianie broni. Dołączył do reszty grupy odłowionej pod koniec listopada złożonej z obywateli Francji oraz Marokańczyka, wszyscy po trzydziestce, a więc nie dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

W Belgii zatrzymano braciszka lat 21 z siostrzyczka lat 19, którzy zajmowali się propagandą, tłumaczeniami dla czasopisma państwa islamskiego Dabiq". Podano, że pochodzą z rodziny serbskich muzułmanów", którzy uciekli przed wojną do Belgii, zradykalizowali się w wbrew rodzicom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka La Libre. 8 miesięcy po ataku ofiary zakładają stowarzyszenie działające na rzecz ofiar ataków terrorystycznych. Ofiary 22 marca chcą się zjednoczyć, by mieć możliwość wypowiedzieć się".

To takie belgijskie... samoorganizacja, obywatele jednoczą się, by idąc na konfrontacje z biurokracją nie być w pojedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ograniczmy to zapodawanie [za przeproszeniem] popierdółek, o tym co tam w Belgi czy innej Francji piszą o polityce, bo to niewielu interesuje. Tym bardziej, że te kraje i tak są już skazane i to w stosunkowo niedalekiej przyszłości na szariat...

To co tak naprawdę ważnego dzieje się w walce z islamistami, to ma miejsce na Bliskim Wschodzie:

1. Syryjska armia właśnie kończy zdobywać Aleppo. Swoją drogą brawo Asad!!!

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/syria-sily-rzadowe-przejely-kolejna-dzielnice-aleppo-zajmowana-dotychczas-przez-rebeliantow

2. Amerykanie postanowili pomóc umiarkowanym obcinaczom głów" i wysłali z Iraku oddziały ISIS do ataku na Palmirę. Ale można domniemywać, że za kilka dni - gdy wojska syryjskie opanują Aleppo - to z pomocą Rosjan zrobią islamistom z Palmiry z d... jesień średniowiecza...

http://www.defence24.pl/507721,panstwo-islamskie-ponownie-zajelo-starozytna-palmire

I oby tak się stało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma zainteresowania dla popierdółek" z Francji i Belgii, bo i tak są skazane na szariat... to pogratulować dezynwolturki. No rzeczywiście drobiażdżek, mało ważna szczegóła... Brak zainteresowania a raczej ściślej mówiąc mamtowdupizm jest częstą chorobą naszego społeczeństwa. Czy tylko naszego? Czesi mają to samo. Interesuje ich wyłącznie klid.

A propos Francji. Ta wielka cywilizacja o zachwycającej kulturze, która sama w sobie stanowi francuski soft power, miała zauroczyć też przybyszy. Rząd francuski wymyślił budowę w trudnych dzielnicach bibliotek z centrami kulturalnymi. Corneille, Diderot, Wolter, Zola, Camus i inni mieli obudzić w migrantach arabskich, maghrebskich zachwyt i chęć przyłączenia się. O ile pamięć mnie nie myli, to ponad 70 takich centrów wraz z bibliotekami już spłonęło. Oni mają jedną książkę wraz z komentarzami i styknie".

Istotnie ten wątek stał się raczej moim notatnikiem i ma słabą frekwencję, ale ja zajmuję się frontem francusko-belgijskim w wojnie z państwem za bardzo islamskim i innym zostawiłem wrzącą wojnę w Syrii i Iraku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy spinacz" łączący tematycznie Syrię, Belgię, Francję.

4 grudnia po ataku lotniczym koalicji na Raqqę zeszło" 3 wyższych dowódców państwa islamskiego. Wśród zabitych był pochodzący z Belgii Sammy Djedou i Salah Gourmat pomagali w przygotowaniu zamachu w Paryżu 13 listopada 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laxisme czyli pobłażliwość kończy się. Niby drobiazg: dziś rano w Tuluzie zatrzymano 3 osoby przez DGSI, podejrzani zostali zatrzymani w momencie opuszczania terytorium francuskiego w celu wzięcia udziału w dżihadzie". Na razie posiedzą 96 h w areszcie na posterunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pewnie koniec terrorystów w Aleppo:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/lawrow-opor-rebeliantow-w-aleppo-potrwa-jeszcze-2-3-dni

Brawo Syria! Brawo Rosja!

Nie darujcie tym barbarzyńskim obcinaczom głów!
Nawet jeżeli USrael i jego kundelki się pienią, jak przysłowiowy proszek IXI"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @wojas, wystarczy nam już jeden noblista - Barak Obama.

Podpalił cały Bliski Wschód, pół Afryki i Ukrainę.
Zbrojąc i szkoląc różnej maści terrorystów i wprowadzając tam demokrację", spowodował najpierw totalny chaos, a następnie rzeź setek tysięcy cywili i miliony uchodźców.

P.S.
1. Jak myślisz - miasto Mosul to Amerykanie bombardują cukierkami?
2 Gdzie byłeś? Gdy fanatyczni, islamscy terroryści - uzbrojeni i szkoleni przez amerykańskiego noblistę - obcinali głowy syryjskim chrześcijanom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już udowodniłeś, że jesteś fanem bandytów i morderców, więcej nie musisz się silić.
Płacą ci coś za to, czy to takie zwykłe, ludzkie zbydlęcenie?"

Myślałem, że się wysilisz i chociaż zapodasz gdzie ewentualnie mijam się z prawdą? A tu znowu słyszę bluzgi zamiast argumentów!

Ale czego można się spodziewać po sympatyku Bandery, OUN/UPA i jak się ostatnio okazało - również sympatyku zwyrodnialców z ISIS. Gratuluję ZBYDLĘCENIA i CYNIZMU!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy to, co bracia Lechici najlepiej lubieją" czyli swary... Ale nasze swary, to pikuś z tymi bliskowschodnimi, gdzie sam szejtan już dawno zgłupiał, bo ogarnąć tego nie może.

Od dziecka pamiętam, że już za momencik, już za chwileczkę na BW uspokoi, ustakani jak mawiają Rosjanie i będzie pokojowa cisza, jak makiem zasiał, a tu dupa, nic z tego, gaz do dechy i szybciej wydarzenia się zmieniają. Mocarstwo chcąc pokazać swoją potencję angażuje się na BW, potem przychodzi żal, po co nam to było, lepiej cudzymi rączkami niż samemu pakować się w to łajno. Radzieccy parlamentarzyści, Trabant limuzyna, jedność arabska... jedność arabska...

Nawet za nieboszczyka Związku Sowieckiego towarzysze z Moskwy popadali w stupor wiele razy od sytuacji na BW. Pamiętam jak w Libanie ich najlepszy drug towarzysz Asad wziął się za łby z ich najlepszym drugiem towarzyszem Arafatem... Stąd mają całą kolekcję smacznych określeń, Jebipt przykładem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Grba, ja tam przez całe życie byłem anty"!
Nigdy nie podobał mi się faszyzm, komunizm, ukraiński nacjonalizm i inne zboczenia.

Aktualnie nie podoba mi się GLOBALIZM - czyli system, który z ludzi robi NIEWOLNIKÓW pracujących do śmierci za miskę ryżu na te 3% populacji, które posiada 95% światowego PKB.
A jak się ktoś buntuje, to zaraz Globaliści organizują za pomocą B-52 i nowszych bombowców demokratyzację" danego kraju.
Nie podoba mi się również u nas w kraju Kaczyzm", bo wyraźnie zmierza do PRL-u z czasów Bieruta - czyli leczenie dżumy za pomocą cholery...

Do tego wszystkiego jestem już w tym wieku, że jeżeli nawet przyjdą do mnie nocą i kolbami w drzwi załomocą - to ja to mam już w rzyci.

Sporo na tym w życiu straciłem, ale przynajmniej mogę bez odrazy spojrzeć w lustro...

----------------------------------------------------------------------------

Czy mam coś na sumieniu? Trochę mam, bo gdy w 87 roku do celi, w której siedziałem z innymi [większość była chyba z NZS-u?] - wstawili kapusia [jakiś gówniarz z SB]- to ja od razu się zorientowałem, ale zachowałem to dla siebie. A to dlatego, że mój ojciec [stary AK-wiec i jeszcze przez jakieś pół roku po wojnie wyklęty"] - wpajał mi od zawsze ikomu nie ufaj". Swoją drogą to bardzo naiwny wtedy byłem - bo wierzyłem w ideały, a ideał po 89 roku sięgnął bruku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak się nie nadstawia tyłka wołodii i jego przydupasom to się jest automatycznie fanem UPA i ISIS. Też nic nowego w twoim wydaniu

Nigdy nie podobał mi się faszyzm, komunizm, ukraiński nacjonalizm i inne zboczenia."

Odnalazł się dopiero w putinowskim bandytyźmie. Późny comming out.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Trooper85 - z nas dwóch to ty jesteś typowy homo-sovieticus, bo tobie wszystko kojarzy się z dawaniem d*py...

Może zamiast robić za taką, która stoi przy jakiejś A" lub S" - to zapodaj w kilku punktach te zbrodnie Putina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech mają nowy temat do polemik. W Istambule działa założone w 1884 Istanbul Lisesi czyli Istambulskie Liceum Męskie dwujęzyczne z językiem niemieckim, zatrudniające Niemców, będące pod opieką rządy niemieckiego.

Długoletnia tradycją tej szkoły było też obchodzenia świat typowych dla kultury niemieckiej i takim świętem jest Weihnachten czyli B. Narodzenie. Przeczytałem w La Libre, że w tym roku ureccy partnerzy" nie zgodzili się na ww. święto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji w miejscowości Château-Thierry w departamencie Aisne rozmyślnie podpalono muzułmańską salę modlitw. Pożar wywołano podpalając egzemplarze Koranu. Sala była zarządzana przez marokańskie stowarzyszenie kulturalne liczące ok. 200 członków. Prokurator prowadzący dochodzenie ocenił to jako un acte criminel grave" - poważne przestępstwo kryminalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 8 rano w Charleroi na ulicy du Moulin znaleziono podejrzaną walizkę. Siły bezpieczeństwa zabezpieczyły ją, dokonały ewakuacji osób postronnych na bezpieczną odległość. Do akcji ruszyła służba usuwania i niszczenia bomb. Po otwarciu walizki okazało się, że wewnątrz był Koran.

Taki przedświąteczny żarcik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/atak-terrorystyczny-w-berlinie-ciezarowka-wjechala-w-tlum-na-jarmarku-relacja/8bqhv99

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zamach-na-ambasadora-rosji-politolog-to-odwet-za-aleppo/b3s8qbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej do 2011 pisałem na forum gazety z czerwonym klockiem: jak to miło, że żyjemy w czasach kiedy można być bezkarnie idiotą. Po 2011 pisałem, że epoka, kiedy można być idiotą właśnie się skończyła, bo postmodernizm okazał się szkodliwy, szczególnie dla nas, w naszej geopolityce, z tymi sąsiadami, z urojeniami, że kulturą pokonamy analfabetę z karabinkiem. Przyszedł czas na test... Kto nie zda, tego nie postawią do kąta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie