Skocz do zawartości

Flotylla Rzeczna MW 1920- 1939


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

formoza58 u mnie mawia się, że to najprawdopodobniej cFaniak w necie, pipa w świecie...:-) Gość pewnie jest niezrównoważony psychicznie i uprawia tak zwane internetowe branzlowanie, które jest całym jego światem i go to kręci...Niepotrzebnie się wtrącał pierwszego dnia po mojej rejestracji już podczas pierwszej mojej wiadomości do Ciebie, więc ja w zasadzie Tobie nie pomagam, a sam tępię insekta, a takiego insekta można również bardzo łatwo namierzyć jak ma się odpowiednie znajomości policyjno - informatyczne...I wtedy sprawdzić w realu, a nie przez łącza czy nygus jest takim "hej do przodu" kozaczkiem ? Wszedłem tu żeby zobaczyć to forum, bo zaciekawiła mnie ta cała struktura na którą tak jak pisałem trafiłem podczas robienia swojego zaliczenia na studiach - myślałem, że tu poważni ludzie siedzą, sam mam 5 dyszek na karku więc młodzieniaszkiem nie jestem - ale widzę że straszna dziecinada się tu odgrywa, a osoby odpowiedzialne za monitorowanie zachowań nieodpowiednich śpią chyba cały czas...A wystarczyłoby porobić blokady jak na większości portali, gdy dany delikwent bywa upierdliwy - wtedy się go blokuje i typ spierd*la w nicość, a nie pozwala się na dziecinadę...Zresztą jeden z bodajże moderatorów sam przyznał z tego co zauważyłem, żeby "użytkownicy bawili się między sobą tymi całymi reputacjami" - świetna zabawa k*rwa och ach...Tyle tylko, że to raczej pożywka dla internetowych debili i branzlatorów, a nie portal historyczny, gdzie udzielają się prawdziwi pasjonaci i osoby, które chcą odkrywać nowe rzeczy związane z historią czy militariami...Raczej będę ludziom w swoim środowisku odradzał rejestrację tutaj i korzystanie z tego portalu, bo dziwne "zabawy" tu mają, a odpowiednia reklama w sieci myślę, że też się przyda...Pozdrawiam Cię w każdym razie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie