Skocz do zawartości

Saper nr burtowy 411


Jacek Dąbrowski

Rekomendowane odpowiedzi

cytata Jak wieść gminna niesie w dniu 18 listopada 2015 r. Mazowiecki WKZ przy pomocy KPP Białobrzegi po 19 latach odzyskał dla zbiorów publicznych transporter Sd.Kfz. 251/7 o numerze burtowym "411. Pojazd ten został wydobyty w dniu 30.08.1996 r. z rzeki Pilicy koło miejscowości Wyśmierzyce.
Na razie nie znamy szczegółów odzyskania pojazdu, ani jego nowych zdjęć, ale będziemy informować o nowych ustaleniach.

P.S. To już drugi transporter (po Sd.Kfz. 251/1 z Muzeum Wojska Polskiego) odzyskany w tym roku dla zbiorów publicznych dzięki staraniom Fundacji Thesaurus."
Czy Ktos wreszcie może klienta przebadać?
http://www.facebook.com/Fundacja-Thesaurus-262907580458580/?fref=ts
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
kol.J.Dąbrowski apeluję o więcej umiaru. Kolega zachowuje się tak, jakby sraw odrzucił oświadczyny i teraz kolega na nim się mści. Szklanka zimnej wody może pomóc, przecież jest więcej chłopców w naszym pueblo, sorry ja odpadam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest czytać, ale jeszcze lepiej jest czytać ze zrozumieniem. Kilka dni temu pytałem kol. czy widział zdjęcia z wydobycia, i tyle. Przypuszczałem, w swej naiwności, że kol. widział i coś o nich napisze. Bo, że zdjęcia miały być wydrukowane, to pisałem. A że nie poszły do druku, można się tylko domyślać powodów. Sprawa wcześniej czy później zostanie wyjaśniona i zdjęcia wypłyną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oświadczenie mojego funfla".
Fundacja Thesaurus
28 grudnia o 22:21 ·

Prostując wieść gminną możemy już dzisiaj wyjawić, że w dniu 13 listopada 2015 r. Mazowiecki WKZ wydał decyzję o przekazaniu transportera, a w dniu 18 listopada 2015 r. KPP Białobrzegi dokonało zajęcia transportera Sd.Kfz. 251/7 o numerze burtowym "411 u panów Kęszyckich oraz jego przekazania konserwatorowi.
Dłuuugo to trwało, ale wreszcie... "
Tak więc na ten Nowy Rok życzę Sobie i Wam Wszystkim pooglądania Sapera" . :D W Muzeum Państwowym.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie