Skocz do zawartości

HURRRRRAAAAA...


Rekomendowane odpowiedzi

huk100 napisal: Ulizany każde twoje wejście to spam :):)"

buehehe fajnie ze ty nie spamujesz,przybilbys do drzewa jakas konkretna klamre a nie takiego szrota,i pamietaj jak jedna reka cos daje to tak aby druga tego nie widziala,wiec twoje chwalenie sie troche gorzej wyglada niz moj spam.

Witam po raz kolejny i zapraszam do zabawy .Otóż jak wiecie parę lat temu klamry chwyciły mnie w szpony przez ten czas wielu z was pisało do mnie o przekazanie w ich ręce jakiejś "nie potrzebnej klamry wielu z was je otrzymało rozdałem tak kilkadziesiąt sztuk ,tak kilkadziesiąt ! Mam nadzieje że były one zalążkami kolekcji nie koniecznie "klamerkowych .O klamry jest coraz trudniej nie wierzcie że teraz za jednym razem wyjmuje ktoś 5 , 6 klamer .Więc teraz postanowiłem powiększyć jeszcze bardziej grono nowych odkrywców nie musicie brykać z wykrywaczem wystarczy zwiedzać i podziwiać Biesy , i dlatego w Biesach rozwieszę na paru drzewach klamry M88 :):). Na razie dałem jedną mam prośbę gdyby trafił ją ktoś kto ma taką w kolekcji niech zrobi fotkę i zamieści ją na forum ale niech klamrę zostawi początkującemu .Klamra znajduje się w promieniu 6 km od Cisnej 5 m od asfaltowej drogi.Życzę udanych łowów w Biesach -pozdro huk 100"


hahah do dzis ryjemy z tego twojego dobrodusznego posta :D
p.s.na jeden raz zdarza sie i 9 klamer uwierz i to teraz ,ale nie tam gdzie ty lazisz wkolo Zebraka od 7 lat lolu :D
klamry chwycily mnie w szpony"tekst roku! hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłes?

Sam na szeroko pojętej bitwie pod Kockiem zakopałem z kumplem wygrawerowaną manierkę lwp z drobiazgami w środku.
Może ktoś kiedyś dziabnie to się ucieszy.

Ryć z posta mógłbyś gdzie indziej.Bo niewiele osób jest zainteresowanych tym bełkotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany jak sie boje...prosze nie banujcie mnie,to jest najlepsze forum w UE haha :d

Gdzie ja znajde tak upadajace forum,na ktorym mozna sie tak dobrze posmiac :D

Najlepsze jest to ze jak huk100 obraza ludzi na forum to jest ok,ale jak ktos o tym cwoku napisze prawde, to juz banda modow ktorzy nawet wykrywacza w reku nie mieli ,atakuje grozbami i kretynskimi zartami.
Co sie stalo z waszym wykresem ktory jeszcze kilka lat temu pokazywal ilu ludzi wchodzi na to forum?
Co wstyd pokazac ze zostalo 20% ludzi i nawet polowa z tych co zostala to siedzi tu tylko aby sobie jaja porobic z was?

Gdzie jakies fanty na forum od woytasa,tytusa,czlowiekasniegu,hebdy czy innych porzadkowych?Kopiecie cos czy tylko zerujecie aby wasza pseudo gazetka OTkrywca sie sprzedala?
Czas ten kurnik zamknac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty torba5 nie cwaniakuj,powiedz lepiej co sie stalo z ta gazetka twoja Poszukiwacze ,bo ludzie pisza ze nie oddales kasy za prenumerate,i ze pozostala tylko stronka na FB,ktora wszyscy maja gdziues.. ,troche kicha ze sie jeszcze udzielasz na forach wiszac gruba kase zwyklym poszukiwaczom w tym i mojej osobie,planujecie sie z tego kiedys rozliczyc z Vw czy poprostu olewacie to?
to takie pytanko na marginesie,mam ich wiecej!:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie