Skocz do zawartości

Allegro - weryfikacja oryginalności vol. 16


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi na szybkiej pomocy z Waszej strony bo muszę sprzedać kilka przedmiotów na szybko, celem uzbierania kwoty pozwalającej spokojnie wygrać aukcję. Człowiekuśniegu, proszę o pomoc- nie jest to podstępne umieszczenie tutaj linku żeby ktoś podbił cenę itp. Wiem że to było by bez sensu bo możecie to zweryfikować. Żeby nie zawracać głowy- moje zdanie na temat hełmu: raczej oryginał ale dziwnie na jednym ze zdjęć wyglądają rogi-zbyt świeże" i chyba nie domalowane. Od wewnątrz zanitowane dobrze.. Orzeł też wygląda na oryginalny w porównaniu z falsyfikatami krążącymi na rynku. Bicia niby okey ale najmniejszym problemem w tych czasach jest przybicie punktakiem literek..Nie znam się na hełmach w stopniu umożliwiającym zweryfikowanie oryginalności.. Oceńcie, sprawnie- tak żebym mógł sprzedać kilka fantów i uzbierać na niego parę złotych. Czy warto go brać za kwotę trzyzerową?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Człowieksniegu- czytałem kilka razy. Z opisu wynika że oryginał ale sam Wiesz, będąc weteranem" tego forum co ludziska potrafią wypisywać. Proszę, podpowiedz mi jakie jest Twoje zdanie na temat tego garnka? PS. Więcej nie będę sztucznie zamulał tematu żeby nie zdenerwować Moderatorów Forum Z góry dziękuję za Twoją opinię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REKIN (4 / 0) 2015-12-22 22:02:22

Wszystko zależy od tego, czy chcesz nabyć poszpachlowanego i pomalowanego rogacza z wątpliwie oryginalnym orłem policji państwowej. Po tych zdjęciach trudno na 100%zweryfikować czy orzeł jest oryginalny, ale na pewno nie pasuje mi jego wielkość.
Patrząc na postępy aukcji można przypuszczać, że znacznie przekroczy swoją wartość. Może lepiej kupić jakiś w gorszym stanie, samodzielnie pomalować i dokupić kopię orła - w necie chodzą po ok. 25 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie