Skocz do zawartości

zatopione lub zakopane czołgi na warmi i mazurach


Dominik2001

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tyfus no i po co te alusy rozdajesz? Teraz jest wszysko przeciwko tobie, a jak sie dowiedzą że kasę z tego czerpiesz za dojazd merolem do lasu i że tego niemca żeś go oszukał a on się cieszy jakby mu ktoś w kieszeń napluł..... oskarżenia nie do podważenia.... teraz to się bój, w pirdlu to możesz dostać innego batona :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do ciebie po dobroci a ty jak Judasz... a kto do kogo wydzwania i nawija:

Tyfusku, ty zarazo nieuleczalna, kiedy jedziemy pod Mikołajki opierdzielić TEGO kotka ?"

nie dalej jak wczoraj... a teraz i ty przeciwko mnie Brutusie?

a chciałem żebyś do bjara zadzwonił, żeby jak zwykle zagrychę kupił... aha i Helga dobrze by było jakby przyszła - dobr(z)e lody robi... i kiełbaski piecze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się to ja wkręciłem Wojtasa dla Ozziego gdzie pod Wałbrzychem dla kumpli z Odkrywcy robi za darmo przejażdżki Tygrysem i wie gdzie jest zbiorowa ekipa SS-manów. Zabrał tylko odznaczenia, a broń, klamry, nieśmiertelniki zostawił, bo tego nie zbiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetti , wielebłąd od samego początku. Woytas z Małżowinką , za co mu chwała , się nie podzielił ale z tego co wiem to akurat Ty swoje we walizce , czy tam we skrzynce oczymałeś. A Tyfus co? Miał 5 % uczciwego zysku z każdego kotka co wytarga? Miałłłłłłłłłł . I co? Szantażować mu się zachciało. Że zdjęcia wyciągnie , albo może i jakieś taśmy. Ja tam od dziś z Tyfusem lodów nie kręcę co i innym pod rozwagę przedkładam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek... ty do mnie więcej telefonem nie dzwoń... masz wystrzelone.

Do matuszki Rassiji też już nie jedziesz, bumagi nie połuczysz i nie dla ciebie putinowskie dutki za wydobyte sprzęty z tankistami z 29 Waffen-Grenadier-Division SS „RONA“ a o klamotach po dywizji SS „Totenkopf” - możesz zapomnieć.

A i Tania i Wala czekają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyfus , nie strasz , nie strasz , bo się ....... Po pierwsze primo , jeśli nie zaprzestaniesz ataków na moja osobę to ujawnię Twoje zdjęcia z wagonu sypialnego
Po drugie primo ujawnię kto ukradł parówki z Ostaniej Parówki Hrabiego Barikenta(czy jakoś tak) .
Po trzecie primo posiadam dowody kto nasikał leśniczemu do butów.
Tak ze zastanów się czy warto.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie