Jump to content

zatopione lub zakopane czołgi na warmi i mazurach


Dominik2001

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
oczywiście posiadamy mnóstwo informacji i lokalizacji zakopanych lub zatopionych czołgów na warmii i mazurach" ...

z wielką chęcią i ochoczo podzielimy się z tobą wszystkimi dostępnymi informacjami, czy współrzędne GPS również się przydadzą?

Z tego co ustaliła nasza bojowo-rozpoznawcza, lotna brygada eksploracyjna - w tym rejonie praktycznie w każdym bagienku jest zatopiony czołg. W większości (ok. 70%) to T-34. W pozostałych to niemiecki sprzęt, gdzie w co piątym - Tygrys.

mniej informacji mamy na temat zakopanych czołgów, w większości są to pola uprawne i rolnicy nie chcą się za bardzo dzielić takimi informacjami z obawy na ogromny nakład sił i środków do wydobycia, które mogłyby mu zniszczyć pole uprawne. Nie przekonuje ich zapewnienie o przywróceniu pola do stanu przed wydobyciem. Niektórzy miękną po kilku flaszkach jabola lub gorzały.
Link to comment
Share on other sites

Nie słuchaj tyfusa ! Kłamie w zywe oczy. Otórz akopane są na Warmi o Mazurach w wiekszości Tygrysy Królewskie i Sztugi 3. Jest też jedna Jagdpanthera i dwa Sztugi IV. I wcale nie ma problemu z wykopaniem.Jak pole nie zasiane to chłopina pozwala kopać. Warunek tylko jest jeden. Nie wolno załogi wypuścić bo uciekną do lasu , założą partyzantką i będą po nocach gwałcić i mordować , (albo mordować i gwałcić). A o dalsze info najlepiej pisz do Muzeum Eksploracji. Zajmują się tym tematem już od dawna i mają spore osiągnięcia.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

a guzik !

nie pisz do muzeum... samemu najpierw trzeba potwierdzić zaleganie sprzętu, potem nagłośnić sprawę, żeby samemu wystawić pierś do uznania - inaczej inni spiją śmietanę, a ty dostaniesz kopa w zad i znajdziesz się na końcu łańcucha.

Jacek kombinuje cię wkręcić-zniechęcić bo już od dawna krecią robotę robi odnośnie wydobywania tego typu rzeczy - zachłanne toto jest nie z tej ziemi. Już od dawna wszyscy wiedzą, że od kilku lat łazi do lasu dokarmiać pozostałych żywych jak również tych co się do nich przyłączyli. kto wie czy razem z nimi nie gwałci i morduje" albo morduje i gwałci" w zależności od tego, jak mocno wyposzczony jest.
Miejscowi mówili, że po wsiach widzieli kilkanaścioro dzieciaków obojga płci podejrzanie do niego podobnych.
Link to comment
Share on other sites

Wypraszam sobie takie insynuacje. Jak nic tyfus jest strażnikiem i zrobi wszystko aby innych zniechecić do pracy."

tja... może aniołem jeszcze jesteś? swoje za uszami masz i wałki na tym dla siebie kręcisz...

Jacek, a jak to było z trzema polskimi TKS-ami z września 1939? hę?
kto ci dał cynk, że jeden z miejscowych wie, gdzie są zakopane bo mu dziadek w lesie pokazał. Upiłeś chłopa do nieprzytomności (ledwo go odratowali w szpitalu) żeby ci powiedział gdzie to jest.
Potem info doszło do Wołoszańskiego, jak pojechali to tylko trzy dziury w ziemi były... stoją pewnie zamelinowane gdzieś w prywatnym muzeum na zachodzie bo nawet w Polsce ich nie ma.
Wołoszański prawie płakał...

A jak było z patrolem żandarmerii niemieckiej na motocyklach?
Stoją teraz w Deutsches Panzermuseum w Dolnej Saksonii odremontowane razem z załogą (jeden motór z przyczepką był)
Link to comment
Share on other sites

Rwał jego nać. Tyfus , kto sprzedał temat????????? Skad wiesz , i dlaczego upubliczniasz wieści? Mogliśmy to załatwić polubownie , koperta te sprawy , ale skoro tak to składam donos o szkalowanie dobrego imienia. Nie ma to tamto. Kwitów nie ma ze to ja wiec to jest wredne pomówienie. Nie zostawie tej sprawy tak sobie. Zwłaszcza że to pilotował Bjar.
No nic , szwonię do Znanego Prawnika , niech sie zajmuje sprawą.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

nie strasz nie strasz bo się... wiadomo co :)

myślisz, że ja sroce spod ogona i gapami futrowany?
mam twarde dowody i czerwoną legitymację.

proponuję wrócić do tematu i pomóc Dominikowi - resztę spraw (chlanie i lanie po ryju) załatwimy jak się spotkamy, w tym samym miejscu co zawsze.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information