Skocz do zawartości

Konflikt na Ukrainie 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No a jakie maja mieć opaski, panie Boer? Z napisem AK? Każdy ma swoich bohaterów. Wróg jest za to ciągle ten sam, od wieków. Rosja. Nauczyli się również walczyc za pomocą gospodarki. Potrafia tez slac dywersantów do cudzego kraju. Znamy to, mielismy tez dywersantów w IIRP... Zycze Ukraincow sukcesów w wlace z Ruskimi terrorystami( separatystami)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie pomyliłeś sobie @maruder78 Boera ze mną, czyli z balansem, bo to ja pisałem o opaskach OUN/UPA na rękawach współczesnych rezunów z Majdanu.

W związku z tym mam do ciebie kilka prostych pytań:

1. Niby dlaczego mamy popierać tych, którzy obecnie gloryfikują zbrodniarzy i sadystów z pod znaku Bandery? Czyli tych, którzy nabijali na sztachety w płocie polskie dzieci, rozcinali brzuchy ciężarnym Polkom, ćwiartowali siekierami swoich polskich sąsiadów, wyłupywali im oczy, palili żywcem, przybijali orzełka gwoździami do głowy i rozrywali końmi! Podaj chociaż jeden powód...

2. Piszesz, że Rosja to nasz największy wróg?! Ale to przecież nie Rosja rości sobie pretensje do naszego terytorium, a właśnie banderowcy z Majdanu, którzy domagają się od nas zwrotu" 19 powiatów, w tym takich miast jak: Chełm Lubelski, Przemyśl i Rzeszów. A co bardziej bezczelni, to to nawet domagają się zwrotu" Krakowa.
Tak się składa, że mieszkam na tych terenach, do których banderowcy mają pretensje" i jak jakiś rezun stanie mi u drzwi i powie, że to jest Ukraina, to na taką okoliczność mam pod ręką zaostrzoną siekierkę...

3. Dla ciebie @maruder78 tacy jak Muzyczko to ohaterowie", podobnie jak ci, którzy zabijają setki cywilów strzelając na oślep z armat po osiedlach mieszkaniowych. A dla mnie to zwykli zbrodniarze wojenni, których powinno piekło pochłonąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh my to się zawsze mamy z tą historią...A kto mówi o gloryfikowaniu upowców? Nie przesadzaj, tego nie powiedziałem. Wiec geby mi nie dorabiaj. Przyznam ze tak samo są mi oni bliscy jak i ruskie, które tam paluchy maczają.
Piszesz o rezunach, o dzieciach nabijanych na sztachety. Ja tez to znam, ze słyszenia. Ale tez pamiętaj, ze druga strona która tam mąci, tez ma bogate tradycje w mordowaniu obywateli naszego kraju. Pamietasz Katyn, Ostaszków, Kozielsk. oblawe Augustowska i egzekucji tysiąca podejrzanych o wspolprace z AK nie zrobili upowcy, tylko ruskie-ci sami którzy sa mistrzami propagandy i potrafaia grac karta UPA i OUN.
A ze sa glosy domagając się przyłączenia ziem polskich do Ukrainy? No cóż, u nas tez sa marzyciele mowiacy o odebraniu Wilna i Grodna, ale czy ktoś to traktuje poważnie?
Co do ostrzaly artyleryjskiego i ofiar wśród ludnosci. No cóz, gdzie drwa rabią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze szkoda, bo nie są niczemu winni. Klepali sobie spokojnie swoją biedę aż tu pewnego dnia rosyjskie bandy postanowiły zrobić sobie z ich miasta stolice" wydumanych republik i główne kwatery dla swoich zielonych ludzików". No i skończyło się jak skończyło, bo inaczej nie mogło. bandy sobie poszły, a mieszkańcy zostali w zrujnowanym mieście bez prądu, wody, gazu i żywności...

P.S Maruder, nie przejmuj się. balans ma zero-jedynkowe postrzeganie świata i dla niego każdy, kto nie popiera putinowskich band jest z automatu banderowcem ostrzącym co sobotę siekierę w oczekiwaniu na rzeź Lachów. Nic po środku. Nie jest w stanie zrozumieć, że można potępiać zarówno Prawy Sektor i średnio legalny rząd Jaceniuka, jak i bandytów od Putina i Kadyrowa.
No ale balans pewnie na Ukrainie nigdy nie był i całą swoją wiedzę czerpie z Russia Today i Komsomolskiej Prawdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że werbują ich w Rosji było wiadomo od dawna. Teraz potwierdzają to sami. Z rosyjskimi najemnikami, którzy przyjechali na Ukrainę via Moskwa, rozmawia „ludowy gubernator” Doniecka Paweł Gubariew.

http://www.youtube.com/watch?v=R2GJn_l2Yf8

No z takimi ochotnikami" to Gubariew dlugo nie powojuje:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczakow znany jest z cynicznych wpisów, którymi epatuje na różnych forach („Zwierzęta też mają prawa; szanuję ich prawo być 1-smacznymi, 2-pieczonymi, 3-nie mieć dużo żył i kości; dzisiaj kolejny raz przekonałem się, ze pies jest nie tylko przyjacielem człowieka, ale i dobrym szaszłyczkiem”).

O barbarzyństwie Milczakowa pisały rosyjskie media, informując, że sprawą zajęła się prokuratura. Zajęła się tak, że oto w 2014 roku objawił się z automatem i flagą Ługańskiej Republiki Ludowej. Oprócz tych, które demonstrujemy, są też inne zdjęcia potwierdzające, że amator zabijania zwierząt przyjechał do Donbasu zabijać Ukraińców.

http://kresy24.pl/53099/o-republike-walczy-faszysta-z-petersburga-ktory-podcinal-gardla-szczenietom-ostrzezenie-drastyczne-zdjecia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindzal & S-ka z o.o. - najpierw przeproście nas Polaków za wręcz niewyobrażalne zbrodnie popełnione na Wołyniu w 1943 roku i kolejne popełniane w latach późniejszych.

Taka Rosja za Katyń przeprosiła, acz na rozkazie o zamordowaniu polskich oficerów w zdecydowanej większości są podpisy jakiś Gruzinów, rosyjskich Żydów i przedstawicieli innych nacji, a nie Rosjan! A wy tylko potrafiliście w tej waszej wolnej Ukrainie" postawić przeszło 100 pomników Banderze i innym zwyrodnialcom. O traktowaniu obecnie polskiej mniejszości na Ukrainie już nie wspomnę...

Od zawsze tu pisałem, że stabilna gospodarczo i przewidywalna politycznie Ukraina jest w naszym polskim interesie.

Nie rozumiem dlaczego USA wydała 5 mld $ aby zrobić z Ukrainy drugi: Irak, Egipt, Libię czy też Syrię? Bo obecna Ukraina jest jak granat z wyciągniętą zawleczką. Bo to, że najemnicy z zachodu za pieniądze CIA toczą wojnę na wschodzie kraju - to mały pikuś, bo za niedługo zacznie się tam wojna domowa na dużo większa skalę.

Najpierw rewolucja zacznie zjadać swoje dzieci na Majdanie, a następnie przyjdzie zapłacić bardzo wysoką cenę za Stowarzyszenie z UE", bo to oznacza dla nich, że już od jesieni muszą wprowadzić UREALNIENIE CEN ENERGII. Nieco później, bo w na początku zimy, zostaną bez gazu.

Czarno to wszystko widzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to kindzal zostaliśmy w trybie ekspresowym Ukraińcami :D Nic tylko pędzić do ambasady odbierać paszporty.

Kindzal & S-ka z o.o. - najpierw przeproście nas Polaków za wręcz niewyobrażalne zbrodnie popełnione na Wołyniu w 1943 roku i kolejne popełniane w latach późniejszych. "

wy tylko potrafiliście w tej waszej "wolnej Ukrainie postawić przeszło 100 pomników Banderze i innym zwyrodnialcom"

balansik chyba dawno stracił kontakt z rzeczywistością...

Fragmentu o Katyniu i rozmywaniu odpowiedzialności Rosjan nawet nie warto komentować. Cuchnie kacapem na kilometr. Taki Błochin to wg. ciebie balans kim był? Gruzinem czy Żydem? Jakie to ma zresztą znaczenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch najważniejszych liderów separatystów otwarcie stwierdziło, że pochodzą z Moskwy. Jeden miał do niedawna służyć w FSB. Zapewniają, że są ochotnikami", a uch ochotniczy" jest w Rosji bardzo rozwinięty. Zapewniają, że nie poddadzą Doniecka i zamierzają z niego ewakuować nawet kilkaset tysięcy ludzi.

[...]

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/liderzy-separatystow-przyznaja-ze-pochodza-z-moskwy-jeden-byl-w-fsb,448596.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Lipku doszlo, ze mam przepraszac proputinowskiego klakiera na tym forum, za to, ze banderowskie bojowki (czesto zreszta inspirowane przez protoplastow Putina z NKWD) zamordowaly min. mojego wujka...

Nie mam nawet ochoty odpowiadac na balansowe podjazdy (tu nawet nie wiem czy dobry specjalista z zakresu psychologii by pomogl), co najwyzej moge im zaproponowac korwinowskie" rozwiazanie (patrz spotkanie Korwin-Boni).

Ponizej filmik ilustrujacy najazd roznej masci bandziorw i moskiewskich kolaborantow z Kaukazu, ktorzy za podjudzeniem Putinowskiej kliki najechali wschodnia Ukraine:

http://www.youtube.com/watch?v=llJdvbBIiGQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie w stylu Korwina nie wchodzi w grę, bo do tego trzeba mieć zdolność honorową, której balans nie posiada.

Ja w każdym bądź razie siekierę mam pięknie naostrzoną, flagę wyprasowaną i udaję się na południe odłączyć jakiś podkarpacki powiat od Polski. A potem kto wie... Sława!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co macie do Rosjan, którzy nie walcząc żyją spokojnie? W każdym konflikcie na całym świecie z bezbronną ludnością idzie rozmawiać, podobnie jest na Ukrainie, ale to nie ta ludność decyduje o gospodarce, o bezpieczeństwie, o sprawiedliwości, chociaż ma możliwość budowania etyki i prawa. Jeżeli te pomniki reklamowe Bandery, stoją tam pod przymusem to jaki to wolny kraj, w którym obecnie zarządza niewielkie lobby?
A co do rodziny - Żydzi z kuzynami" ostatnio się nie dogadują, chętnie postawili by pomnik z napisem u mieszkali kuzyni".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kogo? Żydzi mówią, że Palestyńczycy, to ich kuzyni, takie etniczne pochodzenie tylko teren mały.
Natomiast nie bardzo rozumiem po co Ukraińcom tereny, kiedy gęstość zaludnienia jest mniejsza niż w Polsce, a dotacji i tak nie dostaną, bo zanim wejdą do Unii, to już dotacje zniosą. Jeżeli Polaka, może tam źle potraktować 2 Ukraińców na 100, a reszta nic nie pomoże, bo tych dwóch, to bohaterowie narodowi, to nie jest bezpieczny kraj do turystyki, albo założenia rodziny, w Rosji tylu byś nie znalazł. Na starość, to możesz jeździć gdzie tylko chcesz, nawet w Afryce może okazać się, że szkoda amunicji, bo jesteś nie jadalny. Kiedyś widziałem na filmie, że zamiast pomnika Bandery, wieszają ludzkie czaszki na kiju, dla oznaczenia zagrożenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palestynczycy? Aha, niech bedzie, ale co to ma wspolnego z najazdem roznej masci rosyjskich, osetynskich, czeczenskich i innych uzbrojonych bandziorow na Krym i wschod Ukrainy?

A co do (nieuzbrojonych) Rosjan (mniejszosci narodowej na terytorium UA), ktorzy tam zyja nikt nic nie ma, oni niestety staja sie po raz kolejny ofiara imperialistycznych zapedow wielkoruskich szowinistow, ktorym sie marzy powrot do granic CCCP...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się marzy Ukraińskim Bankierom z Izraela? Co się marzy partii Jaceniuka, kto realizuje te marzenia; zwykła ludność z jaką ideologią ezać Lacha" jak się ma do tego, nawet Radziecki Imperializm? Wypowiedzi na Polskich forach w Internecie nie blokują Rosjanie. Ja nie lubię, kiedy ktoś mi w twarz pluje. Co do nieuzbrojonych ofiar, to faktycznie, nikt nic nie ma, a napewno nie Ukraińcy, oni takich bardzo lubią - mordować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antykorze-art., to i Ukraincy i Rosjanie maja wspólną cechę, tak samo lubia mordować nieuzbrojone ofiary. Ukraincy-cywilów, Ruskie zolnierzy, chociaż w mordowaniu (bez sladow) cywilow (Oblawa Augustowska) tez są dobrzy...
Od wspólnej granicy z Rosja, chron nas Ukraino! Ciekawe co kiedyś wyniknie z Obwodu Kaliningradzkiego? Ruskie za rok 1920 odpłacili nam w 39, obwinija nas o rozwalenie CCCP, UW, przejście na strone NATO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.liveleak.com/view?i=11e_1405066957

Rosyjscy wyzwoliciele wysadzają most, w cudzym panstwie...
Wyobrazacie sobie litewskich terrorystow wysadzajach jakiś most w okolicy Sejn. Tez byscie Litwina chwalili czy bylby nazwany terrorysta?
Wolyn się stal, trudno, to historia. Ale Ruskie lapy we wschodniej Ukrainie dzieja się obecnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie nie wysuwają roszczeń terytorialnych w stosunku do Polski. Ukraińcy, ci walczący chcą Ukrainy aż po San.
Rosjanie z Polski wyjechali bez walki tak jak Anglicy z Indii. Na Ukrainie mieszkają Rosjanie, tak jak kiedyś Polacy. Jest takie przysłowie że Polak mądry po szkodzie, - a Rosjanie mądrzy przed szkodą. Dlatego interwencja Rosyjska jest jak najbardziej uzasadniona. Polscy oficerowie w Katyniu zostali zamordowani na rozkaz Stalina. Stalin był Gruzinem wielokrotnie przez Rosjan zsyłanym na Syberię. Gruzin był najlepszym przyjacielem Lecha Kaczyńskiego, czym był wyjazd Lecha Kaczyńskiego do Smoleńska, dla ofiar Wojska Polskiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnionona? A czegos się wstydzą, może obawaiaja, ze oficjanie tam nie wchodza? No skoro maja racje, skoro sa tam Rosjanie, czemu nie wchodzą oficjalnie, tylko niczym szczury przemykają przez opanowane przejścia graniczne?
Dobrze napisales z tym uski madry przed szkoda" -przed cudza szkoda, sa mistrzami w szkodzeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie