Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-15


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam, zamieszczam link do teledysku Oddzialu Zamknętego z roku 1983.Pod koniec teledysku widac na ekranie motocykl z koszem,wiem ,że byl z Warszawy oczywiscie motocykl, a moje pytanie brzm :Czy ktorys z szanownych kolegow zna ten motocykl, jego losy lub wlascicieli?Za wszystkie informacje bede wdzieczny.

http://www.youtube.com/watch?v=Na1t1byj4OM
podam nazwe teledysku jak by był problem z otwozeniem Oddział Zamknięty - Twój każdy krok (1983) HQ .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nikt nie wrzucił więc ja coś zapodam po odespaniu zimowego Motobazaru w Łodzi.Impreza w skali 10 to tak mniej więcej na 7 w porównaniu z majową.Jak się dobrze poszukało dało się co nie co znależć. Jednakże jeśli sprzedający nie zejdą z cen to tylko okazje(czyt.grzebanie w kupie złomiku) ludzi będą ciągnać na tą giełdę i chęć spotkania przyjaciół czy zobaczenia dioram.Ceny na aledrogo są niższe niż proponowane na bazarze!Piszę to w odniesieniu do części oficjalnie dorabianych czy nowych.Na giełdzie za podróbki kasują 1,5 ceny internetowej a zdażało się nawet 5 krotność!
Było trochę ciekawostek np cała laweta zapakowana iwalidzkimi simsonami trójkołowymi,M-ka za koszem do totalnego remontu np 9 tys bez papierów,zbiornik np do Iż-49 250zł,kapa dorabiana do KS 600 1200zł,dorabiana końcówka do pręta chamulca 45 zł np do emy.Tak więć mydło i powidło ...reasumując warto było się wybrać i zapłacić te kilkanaćcie złotych za wstęp chociażby dla zaj...stego grzańca od Hansa Dekawki jtórego było słychać od bramy wejściowej:)
PS.Dziękuje za zaproszenie na łamach podstodolniaków za zaproszenie przez Motoweteranbazar. Świetne dioramy i sprzęt Pana J.Kopczyńskiego-warto było zobaczyć.Najpiękniejsza z dioram to ta z Powstania Warszawskiego zrobiona za smakiem...Oby do maja Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie