Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-15


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oj ja głupi,szukam wokół Dekawki motyla i Besy......i nie skojarzyłem o co chodzi.

brodaamor,starzy wiedzą starzy znają,ja niestety nie znam osobiście.
Ale byłby to strzał w stope każdego podstodolniaka gdyby nie znał choć ze słyszenia Pana Józefa Tomasza Motyla"Motylewskiego jak i Pana Piotra Besy"Czecha
choć z tym ostatnim miałem kilka razy przyjemność przez telefon gdy szukałem informacji o mojej BSA M20.

Tutaj więcej o nich.
http://www.prm.riders.pl/php/dzalacze.php

Catadero dzięki za podpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, widzę,że trochę spóźniam się nieraz,
ale i tak dalej interesuje mnie zielonogórska rejestracja tej Dekawki , KLEMENSIE uchyl rąbka tajemnicy, bo mam pewne skojarzenia.
@BartTrzyDychy,
tak się zastanawiam (po pierwszej dzisiaj flaszce Merlota Podchoinkowego, słuchając Leningradu) czy moja Dekawka byłaby zachwycona widokiem reszty wszechświata podziwianym z Równicy styczniową porą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci,słucham.....dobre,dobre...Krupnika buteleczke dokończe dzisiaj z Leningradem.
A co do Równicy to troche by Cie to kosztowało dojazdu(skąd jesteś?)trzeba to przemyśleć.
Mam nadzieję być na Łodzi to podejde się ukłonić i przywitać,dogadamy sprawe.

Sam rajd trwa zależnie od temperatury max godzinke-dwie potem niekonczace sie afterparty w naszych klimatach.
Masz link do fejsa który podałem wcześniej to pooglądaj jak bywało.Oczywiście wielu zdjęć,tych mniej cenzuralnych nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Łodzi zapraszam, mój plac Z310.
wyjazd będzie uzależniony od wyniku Łodzi, bo z budżetu domowego na hulanki i swawole nie biorę ;)
A na Równicę, z mojej jamy wg Google, mam tylko 383 kaemy, mieszkam w Nowej Soli.
Wiem jak bywało, bo Remix mnie wielokrotnie zapraszał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to zrozumiałe,ja też z domowego dzbanka nie ubieram na hulanki.
Jeśli jednak dojedziesz to z mojej strony chętnie pokaże okolice albo w niedziele wyskoczymy do czeskiego cieszyna poleczyć kaca złotym bażantem i knedlami.Stawiam pierwsza kolejke.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester/Fidest super laseczka,jak mogłem jej nie znaleźć przeczesując sieć w poszukiwaniu laseczek na niedziele.

Hans,wybacz ale gdy podkręciłem głos Leningradu w nocy to nie spotkałem się z wyrozumiałością mojej połowy,co więcej zostałem drastycznie i nagle pozbawiony dostępu do energi elektrycznej.
No i trza było iść spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki uderzony i zmarnowany sygnał. Nie ma go w katalogu Bosch. Średnica 15 cm. Są z podobnymi, drobniejszymi wycięciami. Ma pokrywę przykręcaną tylko na 4 śrubki. Okazał się nie od motocykla, jednak warto było go zrobić - czemu i od czego jest? Pojazdy są, ale tylko epliki".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(drugie zdjęcie Bosch)
Z tyłu widać, że jest on powiększony poprzez dodanie na zewnątrz pierścienia. Przez to membrana jest dużo większa. Pozdrawiam. Nie szukajcie, bo przypadkiem znalazłem rozwiązanie. Tak by gnił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie