Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-15


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie chcę przeszkadzać w temacie widlakóww związku z tym tylko nad mienie iż moja zagadka to sylwestrowa zagadka raz do roku chciałem zapodać coś trudnego.Podpowiem że ta marka charakteryzowała się lampami... trzeba się przyjrzeć ;)Zdjęcie małe ponieważ .... ponieważ takie wyszło ;)DKW-ce żeliwnej napisał Pan Andrzej Borsuk pełny artykuł jest w najnowszym ŚM".
Zachęcam do lektury i Pzdr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem sobie Podstodolniaka Roku 2013 :)Wiekszego cyrku na kółkach na żywo nie widziałem K-750 z silnikiem XXX(wy odgadniecie) z napędem na kosz ,zagazowany prędkość spokojna do osiągnięcia i podróżna 140 km/h spalanie 3L LPG na 100km.... Masakara i podziw dla konstruktora którego poznałem(przesypatyczny człowiek) za ułańską fantazję i podobno to nie ostatnie jego słowo!Sami przyznacie wynalazek ku... i szatana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienie letniego Oldtimer Bazaru w Łodzi pogryziony rdzą ket" może i na zimowej coś będzie na co liczę a jak nie to z Hansem się grzańca napijemy a że HD1940 ze mną tez jedzie będzie o czym pogadać:)Rozwiązanie sylwestrowej zagadki:Tornax Typ Super Sport Luxus 1000cc lata 30 te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś cisza właśnie, a kolejne zagadki czekają :)Marka powinna być znana, wypuściła trochę maszyn. Model ze zdjęcia zasilany górnym MAGiem 500ccm :), jeden z pierwszych modeli tej marki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To łatwa zagadka. Jeden z pierwszych w historii motocykli zapewniających pełną ochronę kierowcy przed warunkami otoczenia i błotem spod kół i jednocześnie prekursor skorupowych ram, tak powszechnych obecnie np. w ścigaczach. Marka to Ascott Pullin, pojemność 500 produkowany oczywiście w Anglii w latach 19828-30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie