Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-15


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie pamiętam ile miałem lat wtedy, naebany jestem (3-cia flaszka się kończy, jak sie skończy idę spać, bo kolezance-małżonce tez sie coś od życia należy)ale mój baujar to 64,
więc se możesz policzyć, bo ja mam już z tym trudności dzisiaj.
Tylko nie pomyśl, jak se policzysz,że powinieneś do mnie mówić Proszę Pana" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał w minusie do mnie to byś nie napisał bo czaszka Twoja jeszcze wiele miejsca wolnego posiada ":0


Żart taki wyciągnięty z kontekstu.......
Nie ma o co HANS nie ma o co.Pozdrawiam serdecznie.

Zapraszam na południe.
B.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HANS,przyjedź a wspomnisz takie widoki nie raz.
Da się tak wysoko dojechać
aby piec"nie cierpiał,wierz mi da się,na około i pod góre podjedziemy,bez stresu dla motura;)
.Szlaki znam.
Można podjechać na takie wysokosci zabytkiem i go nie uszkodzić...
.....oj można,tylko trzeba wiedzieć którędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bóg, Partia, Związek Radziecki i,co najważniejsze sponsor łaskawie pozwoli, to przybędę w te dyrdy, bo bramborowe knedliki lubię bardzo, a smażeny syr zez tatarcką omaćką uwielbiam,americkie brambory fajne są na deser, a hranulky też se możemy przytulić, a co? a kto bogatemu zabroni ? :))
I w związku z tymi frykasami synek mój malutki (198cm obecnie) tez chętnie chyba przybędzie, bo te knedlowskie frykasy też mu przezajefajnie do brzuszka wchodzą, i jeszcze langosze dla synka są interesujące wielce.
Są tam gdzieś langosze w okolicy? bo ja też nimi nie gardzę,aczkolwiek najlepsze langosze spożywałem w Korenicy u oryginalnego Madziara,
a mój synek malutki mój (198cm od podłogi) za nimi przepada.
Ale z czosnkiem muszą być , i ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moję zabytkę się wysokości ni boją, bo dlaczego wysokość miałaby je uszkodzić? nie rozumię , z ę" wybitnie.
Przecież jak serduszku brakuje tchu na górce, to se mu odrobinę pokręcę śrubkena i popierdzi wyżej przecież.
(Trenowałem to w Alpach, i działa :} )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończą mi się laseczki z Podstodolniakami w tle,jest jeszcze kilka na dysku ale zbyt odważne niestety,więc dzisiaj wklejam grzeczną choć jak widać niezdarną.

@Klemensie pomyśl o nowej odsłonie bo ta już długo się otwiera.
Laseczka od Barta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem wątek założe z zagadką ...kac rypie nie mam głowy do działania a jak poczytałem wasze wpisy tzw nocne podstodolniakowe nie wiem nie znam nie orientuje się w waszej rozmowie o so chodzi :) łeb mi się przegrzał ..do wieczora:)Dziewczyna odemnie...myślę że fajna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
@soldierprzemo
Jesteśmy już w nowym wątku więc jeśli masz coś do przekazania to zapraszamy,tylko po obejrzeniu filmiku z Twojego linku nie bardzo wiem o co Tobie chodziło i jaki to ma związek z naszymi Podstodolnymi zainteresowaniami.......?
Filmik nawet,laseczka całkiem całkiem ale jedyne co mi on przypomina to moje katowanie przez duże K Wueski latem 1992 roku na żwirowni w Ochabach........najzwyczajniej w świecie zajechaliśmy na śmierć sucze ceglanego koloru.I tyle.
Teraz bym inaczej z nią postąpił.;)Dałbym jej nowe życie...i nowy wałek;)

Adminie,zamknij prosze ten wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie