Skocz do zawartości

Jak zachować się podczas wizyty smutnych panów


bassista

Rekomendowane odpowiedzi

april_86 (283 / 90) 2014-04-17 07:59:43

Może za jedną jakąś tam monetkę nie, ale jak się tego uzbiera więcej lub będzie coś cennego, to możesz sobie budzik nastawiać na 4 rano, żeby umyć zęby przed wejściem :)

A poważnie - każdy użytkownik jakiegokolwiek forum musi mieć świadomość, że nie jest anonimowym w sieci i informacje o nim są zapisywane i mogą być przekazana prokuraturze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedyś miałem przyjemność porozmawiać przy letnim pieczeniu kiełbasek nad ogniskiem z pewnym inspektorem z odpowiednich służb. Gadka szmatka i przechodziliśmy na różne tematy, od stricte kryminalnych poprzez min. takie o których tutaj Koledzy dywagujecie. Pan ten oznajmił mi, że forum to forum, internet to internet, nikt nie jest bezkarny, nikt się nie ukryje, bo koniec końców i tak 99,9% nie stosuje specjalistycznych metod na ukrywanie adresów oraz przekierowywanie numerów IP et cetera i w pewnym momencie zapomina, że zawsze coś może wypłynąć jak się jakieś głupstwa robi w sieci.
Jednak w interesujących nas wszystkich przypadkach dochodziło do przysłowiowego strzelenia z liścia, czyt. nakablowania, tudzież durnego klapnięcia ozorem jak kto woli, gdyż Policja sama nie siedzi i nie czeka jedynie na forum Odkrywcy, tudzież podobnych by szybko kogoś złapać i nabić statystyki.
Te wszystkie akcje, najczęściej głośne miały miejsce z tym, że ktoś coś gdzieś wspomniał, ktoś inny to usłyszał i informacje te doszły do organów ścigania, a te jak wiemy są zobligowane do dalszych działań mających na celu szeroko pojętą ochronę ogółu społeczeństwa".
Tak więc drodzy Państwo, najlepiej jest nie kozaczyć w Internecie, nie wypisywać głupot, nie chwalić się głupotami oraz nie wrzucać na allezło żelastwa w celu zarobienia na wakacje, czy nowy samochód, bo nie wiadomo kto siedzi po drugiej strony szklanego ekranu.
Broń Panie Boże nie miałem zamiaru nikogo straszyć, jedynie zwrócić uwagę, zapewne po raz enty" na tym forum, że za wszystko w życiu się chcąc, nie chcąc odpowiada.
Reasumując ignorantia iuris nocet, tudzież jak kto woli niech skorzysta ze sprawdzonych wschodnich mądrości głoszących, iż tisze jediesz dalsze budiesz.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal123456789,

Źle nie jest, ludzie się uczą, popatrz co to kiedyś się pokazywało na forach...ludzie zmądrzeli i przestali się chwalić czym popadło, aczkolwiek coś przez to całe środowisko hołubiące się w historii straciło, nie zaprzeczysz.
Mnie brakuje dobrych, starych lat pełnych naprawdę dobrych fantów. Z lubością można poszperać po wschodnich forach, aczkolwiek brak rosyjskiego w szkole stanowi barierę ehhh
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
No ja jestem po wczorajszej wizycie Panów, nie Policja,a od razy CBŚ, 5 rano...dzwonek..nakaz. Po wejściu grzecznie wyjaśnili w jakiej sprawie są. sprawa zakupów z allegro. Jeden z klientów kupował różne fanty, a oprócz tego zgromadził piękny zapas wszystkiego co niebezpieczne. Spytali się, że jeżeli coś mam militarnego to proszą o ujawnienie... Pokazałem wszystkie skorupu, łuski, pociski, bagnety, itd itd.. jeden z nich wszystko obejrzał, notował. Stwierdził że to bezpieczne, i zgodne z Ustawą. Spisany został protokół, sprawdzone jeszcze kilka miejsc przez nich w domu. Plus do sprawdzenia poszła cała broń palna jaką mam myśliwska i kolekcjonerska. Warunki przechowywania itd.. Nic do laboratorium nie zostało zabrane bo wszystko było ok. Oczywiście. Sprawa aukcji z 2012-2013 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie