Skocz do zawartości

golden mask


zylak88

Rekomendowane odpowiedzi

krystiano żebyś czytał forum gm to byś wiedział pisałem o różnicach w zasięgu i detekcji proxy(v2) i gm3 bo mialem oba i zostawiłem sobie gm 3 . rutus nie ma startu do maseczki . Jeden minus maski (jak i wiąkszość piszczał, z dużej głębokości czarne ciągnie jako kolor). Ale zasięgi konkret. Gm2 chodzi w auto a 3 ma opcje auto manual (większe możliwości).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
krystiano puknij się w powietrzu testy zdurniał . Kop dołek i naucz się stroić w manualu ( to nie takie proste na poczatek), mi boratynki z 20 cm ciąga. Pełny załadunek do mośka w łudce z prawie 50 dych pociągną i sam się go cały czas uczę. Pamiętaj przy przejściach pole las trzeba stroić na nowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nie poznałem dobrze tego wykrywacza testy były w powietrzu nie miałem możliwości w tedy zrobić ich w terenie po paru wypadach szału niema czas pokarze. Przeczytałem uważnie wszystkie posty na temat GM.Nie twierdzę kolego intruz że twoje testy są oszukane.I trochę kultury intruz bo z tym pukaniem i durniem to trochę przesadziłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmmyyy garecik na plażę może być jak bym miał 13 lat to bym może utopił się w niego . a tak na serio gm napewno jest niezły i bym go nawet nie postawił obok garreta . W tej cenie można kupić lepszy, at +- 2000pln , gm 4pro +- 1600 . A Notta +- 2500 (wpadła mi w oko ), garreta bym olał . Chyba że omege 8000 (nie mam zdania).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ofercie pokazały się GM4 PRO z cewką Spider 9''
a czy orientujecie się czy będzie z tą samą cewką wersja DUAL 8-18kHz i czy warto na nią czekać rezygnując z automatycznego strojenia do gruntu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pokazał się Gm4 pro z cewką9 tylko dlaczego kosztuje 1990zł!?jak taki sam z cewką 10,5 kosztuje 1780zł,a cewki są w tej samej cenie 390zł.Chyba wykrywacze z cewkami 10,5 przestały schodzić bo są problemy z nimi odbierają zakłócenia i sprzedawca wymyślił że założy 9cali ale żeby nie być w plecy wywindował cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam od ostatniego wpisu mojego dużo się pozmieniało wykrywacz opanowałem całkowicie i praktycznie już rozpoznaje po dźwięku co mam pod cewką i ogólnie go szybko stroje .Ale też mam pytanie gdzie mogę nabyć cewkę DeTech SEF 10x12 lub podobną żeby mi działała bo widziałem na pewnym filmiku na you tube że facet taką miał i ze w Golden mask 1 na allegro też widziałem, ktoś ewentualnie pomoże. Link do filmiku na you tube https://www.youtube.com/watch?v=MOlsb586PNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed zakupem Golden Maska w Centrum Elektroniki Tarnowskie Góry.Ludzie nie poważni kłamią ,sami w tych kłamstwach się gubią,moja ocena dotyczy procesu reklamacji mojego Gm a raczej parodii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kupiłem u nich Gm 4 pro,niestety sprzęt się wzbudzał ,łapał zakłócenia.Odesłałem na gwarancje dając wszelkie informacje nawet video.Sprzedawca obiecał że naprawa będzie szybka bo zrobią to na miejscu w ich serwisie".I tak minęło dwa tygodnie cisza,w kurzyłem się i dzwonie że już 14 dni mineło to powinni napisać czy uznają reklamacje,dostałem maila że wykrywacz został wysłany do producenta,dzwonie na drugi dzień to jakaś pani odbiera i mówi że wykrywacz leży i jeszcze nikt go nie sprawdzał.W kurzyłem się i napisałem o zwrot kasy to zaraz oddzwonili że wykrywacz zostanie odesłany do pierwszego kwietnia bo czekali na nową płytkę elektroniki od producenta,Wykrywacz rzeczywiście odesłali ale z pismem że reklamacji nie uznają bo w warunkach serwisowych jest w porządku.Wykrywacz dalej łapie zakłócenia i nawet nie był odkręcany,żadnych plomb gwarancyjnych nic.Tak że ja bym sobie odpuścił ten sprzęt póki nie będzie rzetelnego dealera oraz prawdziwego serwisu.Jeżeli chcesz ten sprzęt to na obecna chwile Czesi maja szeroki wybór oraz bezproblemowy serwis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze tematy tego wykrywacza gdzie tylko się da i moje wnioski są podobne,serwis problematyczny oraz powolne wycofywanie się sprzedawców z dystrybucji Golden Mask. Jeśli przyczyną wzbudzania jest cewka a niby tak wszyscy na początku twierdzili, to jest szansa jakoś to rozwiązać, tzn.trzeba kupić inną cewkę i będzie dobrze (kosztownie ale dobrze),ale jeśli to elektronika to co wtedy?do śmieci?bo niby gwarancja nie uznaje.
Tak gdybam bo i tak kupię Golden Mask 1. Zastanawiałem się nad zakupem używki Golden Mask 4,ale teraz to strach,mogę trafić na nieuczciwego sprzedawcę i wepchnie mi wadliwy sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dino73
Ciekawe to co napisałeś. Sam kupiłem pare dni temu od nich gm 4 pro z cewka spider 9. Byłem w terenie raz bo jakos nie było czasu i u mnie było wszystko w porzadku. Miałem duzy problem z strojeniem do gruntu ale to chyba wynikalo z mojego malego doswiadczenia. Mozesz zapodac ten filmik w ktorym wykrywacz ci szalał?
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów tamten filmik usunąłem nie świadomie robiłem porządki na kanale i nie ten co trzeba poleciał.obecnie testuje adapter cewki który dostałem od właściciela Mocnego Sygnału,porządny gość i jak na razie sprzęt chodzi super bez zakłóceń.Nagram nowy filmik bez adaptera lepszym telefonem to wrzucę.moja cewka to 10,5 spider jest o wiele lepszy pod względem stabilności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dino73 jeżeli możesz to nagraj dwa filmiki pierwszy bez adaptera,drugi z adapterem.Oba filmy w tym samym miejscu,wtedy będzie widać różnicę.
Nie licząc tej wpadki ze wzbudzaniem się wykrywacza, nigdzie nie wyczytałem żeby komuś się coś zepsuło,można przypuszczać,że jest to solidna konstrukcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie