Jump to content

dygac

Forum members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. do kamizelek Tauchretter takich jak tu: http://joe-tauchretter.tripod.com/id2.html stosowane były większe butle: http://joe-tauchretter.tripod.com/id11.html Twoja wystarczyłaby jedynie na awaryjne napełnienie kamizelki.
 2. elektroliza w roztworze sody oczyszczonej pozostaje
 3. najbardziej obstawiałbym potencjometr gruntu oderwany od elektroniki, ale bez otwarcia się nie obejdzie. Jeśli lutowałeś coś w karierze i lutownicy się nie boisz, to powinieneś sobie z tym poradzić
 4. korozja jakby leżakował w beczce z ogórkami :P
 5. też am wrażenie, że grawer bardziej lubi laser od rylca
 6. nie miem dlaczego, ale pachnie mi to miedziowanym cynkiem
 7. są to drzewa innych gatunku, przykładowo szkółka drzew złożonych z sosen, a w tych kwadratach świerki
 8. mam też wrażenie, że nasi dealerzy powoli wycofują się z dystrybucji GM-ów. Też to zauważyliście?
 9. w ofercie pokazały się GM4 PRO z cewką Spider 9'' a czy orientujecie się czy będzie z tą samą cewką wersja DUAL 8-18kHz i czy warto na nią czekać rezygnując z automatycznego strojenia do gruntu?
 10. qrcze martwi mnie dostępność i serwis gwarancyjny GoldenMask'a - kuszą mnie osiągi ale rozsądek podpowiada GoldMaxx lub AT Pro - co Koledzy sądzicie o wyborze na drobnicę
 11. Chciałbym zreanimować oryginalny akumulator White's którego używam do XLT. W środku są cztery ogniwa niklowo-kadmowe, które po zmierzeniu mogą mieć symbol 18960 lub coś koło tego. Możecie podpowiedzieć mi czego użyć, aby wszystko działało jak należy?
×
×
 • Create New...

Important Information