Jump to content

dino73

Forum members
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Miałem xterke,obecnie mam Gmp,Gmp o wiele szybszy,można kopać na śmietnikach i z pomiędzy stali wyłuskiwać monetki,z xterą to było nie możliwe,zatykała się i była ślepa nawet na duże srebrne markówki gdy w pobliżu był złom.Jak coś było na granicy zasięgu pokazywała stal,kolegi Gmp stabilnie na kolorek i wyszły cienkie stare sreberka.Xtera to grzeczna panienka raczej do weekendowego kopania Gmp to wyczynowiec,po jego osłuchaniu jesteśmy królem polowania na zaśmieconych miejscówkach.Do tego składany stelaż i bezprzewodowe słuchawki.
 2. Podoba mi się ta wykrywka jak bym nie kupił matrixa to bym wziął do testów tylko wersje Pro a tej jeszcze nie widze,sadze że bedzie dużą konkurencją dla detektorów z południa i wschodu.
 3. Widzę że w Mocnym Sygnale są znowu dostępne Golden Maski,nowe modele są na sztycy teleskopowej.
 4. Witam czy ten sprzęt ma strojenie do gruntu?i jaka cena będzie w złotówkach?
 5. http://www.youtube.com/watch?v=poW6j2v17sA
 6. Ja mam Gm4 pro i latam po terenie gdzie wszelakich minerałów kamieni jest fuull,kamienie magnetyczne bardzo dobrze rozpoznaje po sygnale jest strasznie rozciągnięty,a jeżeli na 100%chce sprawdzić czy to kamień przełączam grunt na auto i jest cisza.
 7. I jeszcze jedno na obecną chwile zakup Gm jest ryzykowny w przypadku awarii trzeba poczekać na rzetelnego dilera z wiarygodnym serwisem.
 8. Witam kolegów tamten filmik usunąłem nie świadomie robiłem porządki na kanale i nie ten co trzeba poleciał.obecnie testuje adapter cewki który dostałem od właściciela Mocnego Sygnału,porządny gość i jak na razie sprzęt chodzi super bez zakłóceń.Nagram nowy filmik bez adaptera lepszym telefonem to wrzucę.moja cewka to 10,5 spider jest o wiele lepszy pod względem stabilności.
 9. Raczej się nie wycofują tylko nowych nie mają,Czeski dystrybutor ma cała game detektorów jak i cewek,tam bardzo dużo ludzi ich używa.
 10. A więc kupiłem u nich Gm 4 pro,niestety sprzęt się wzbudzał ,łapał zakłócenia.Odesłałem na gwarancje dając wszelkie informacje nawet video.Sprzedawca obiecał że naprawa będzie szybka bo zrobią to na miejscu w ich serwisie".I tak minęło dwa tygodnie cisza,w kurzyłem się i dzwonie że już 14 dni mineło to powinni napisać czy uznają reklamacje,dostałem maila że wykrywacz został wysłany do producenta,dzwonie na drugi dzień to jakaś pani odbiera i mówi że wykrywacz leży i jeszcze nikt go nie sprawdzał.W kurzyłem się i napisałem o zwrot kasy to zaraz oddzwonili że wykrywacz zostanie odesłany do pierwszego kwietnia bo czekali na nową płytkę elektroniki od producenta,Wykrywacz rzeczywiście odesłali ale z pismem że reklamacji nie uznają bo w warunkach serwisowych jest w porządku.Wykrywacz dalej łapie zakłócenia i nawet nie był odkręcany,żadnych plomb gwarancyjnych nic.Tak że ja bym sobie odpuścił ten sprzęt póki nie będzie rzetelnego dealera oraz prawdziwego serwisu.Jeżeli chcesz ten sprzęt to na obecna chwile Czesi maja szeroki wybór oraz bezproblemowy serwis.
 11. Ostrzegam przed zakupem Golden Maska w Centrum Elektroniki Tarnowskie Góry.Ludzie nie poważni kłamią ,sami w tych kłamstwach się gubią,moja ocena dotyczy procesu reklamacji mojego Gm a raczej parodii.
 12. http://allegro.pl/cewka-sonda-detech-s-e-f-10x12-do-golden-mask-i4897432959.html tylko spytaj się o warunki gwarancji najlepiej na piśmie.
 13. Tak pokazał się Gm4 pro z cewką9 tylko dlaczego kosztuje 1990zł!?jak taki sam z cewką 10,5 kosztuje 1780zł,a cewki są w tej samej cenie 390zł.Chyba wykrywacze z cewkami 10,5 przestały schodzić bo są problemy z nimi odbierają zakłócenia i sprzedawca wymyślił że założy 9cali ale żeby nie być w plecy wywindował cenę.
 14. Namierzanie jest bez problemu,ja mam cewkę 2d 10,5 i metodą na krzyż namierzam,to jest bardzo szybki wykrywacz tak że pin point zbędny.Jak przy tej cewce nie ma problemu z namierzaniem to tym bardziej z cewkami spider.
 15. chyba musi on swoje ważyć tam jest aż 10 akumulatorków,trochę dziwne gdy cyfrowe sprzęty potrzebują 4aku to analog aż 10.
×
×
 • Create New...

Important Information