Jump to content

dino73

Forum members
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Miałem xterke,obecnie mam Gmp,Gmp o wiele szybszy,można kopać na śmietnikach i z pomiędzy stali wyłuskiwać monetki,z xterą to było nie możliwe,zatykała się i była ślepa nawet na duże srebrne markówki gdy w pobliżu był złom.Jak coś było na granicy zasięgu pokazywała stal,kolegi Gmp stabilnie na kolorek i wyszły cienkie stare sreberka.Xtera to grzeczna panienka raczej do weekendowego kopania Gmp to wyczynowiec,po jego osłuchaniu jesteśmy królem polowania na zaśmieconych miejscówkach.Do tego składany stelaż i bezprzewodowe słuchawki.
 2. Podoba mi się ta wykrywka jak bym nie kupił matrixa to bym wziął do testów tylko wersje Pro a tej jeszcze nie widze,sadze że bedzie dużą konkurencją dla detektorów z południa i wschodu.
 3. Widzę że w Mocnym Sygnale są znowu dostępne Golden Maski,nowe modele są na sztycy teleskopowej.
 4. Witam czy ten sprzęt ma strojenie do gruntu?i jaka cena będzie w złotówkach?
 5. http://www.youtube.com/watch?v=poW6j2v17sA
 6. Ja mam Gm4 pro i latam po terenie gdzie wszelakich minerałów kamieni jest fuull,kamienie magnetyczne bardzo dobrze rozpoznaje po sygnale jest strasznie rozciągnięty,a jeżeli na 100%chce sprawdzić czy to kamień przełączam grunt na auto i jest cisza.
 7. I jeszcze jedno na obecną chwile zakup Gm jest ryzykowny w przypadku awarii trzeba poczekać na rzetelnego dilera z wiarygodnym serwisem.
 8. Witam kolegów tamten filmik usunąłem nie świadomie robiłem porządki na kanale i nie ten co trzeba poleciał.obecnie testuje adapter cewki który dostałem od właściciela Mocnego Sygnału,porządny gość i jak na razie sprzęt chodzi super bez zakłóceń.Nagram nowy filmik bez adaptera lepszym telefonem to wrzucę.moja cewka to 10,5 spider jest o wiele lepszy pod względem stabilności.
 9. Raczej się nie wycofują tylko nowych nie mają,Czeski dystrybutor ma cała game detektorów jak i cewek,tam bardzo dużo ludzi ich używa.
 10. A więc kupiłem u nich Gm 4 pro,niestety sprzęt się wzbudzał ,łapał zakłócenia.Odesłałem na gwarancje dając wszelkie informacje nawet video.Sprzedawca obiecał że naprawa będzie szybka bo zrobią to na miejscu w ich serwisie".I tak minęło dwa tygodnie cisza,w kurzyłem się i dzwonie że już 14 dni mineło to powinni napisać czy uznają reklamacje,dostałem maila że wykrywacz został wysłany do producenta,dzwonie na drugi dzień to jakaś pani odbiera i mówi że wykrywacz leży i jeszcze nikt go nie sprawdzał.W kurzyłem się i napisałem o zwrot kasy to zaraz oddzwonili że wykrywacz zostanie odesłany do pierw
 11. Ostrzegam przed zakupem Golden Maska w Centrum Elektroniki Tarnowskie Góry.Ludzie nie poważni kłamią ,sami w tych kłamstwach się gubią,moja ocena dotyczy procesu reklamacji mojego Gm a raczej parodii.
 12. http://allegro.pl/cewka-sonda-detech-s-e-f-10x12-do-golden-mask-i4897432959.html tylko spytaj się o warunki gwarancji najlepiej na piśmie.
 13. Tak pokazał się Gm4 pro z cewką9 tylko dlaczego kosztuje 1990zł!?jak taki sam z cewką 10,5 kosztuje 1780zł,a cewki są w tej samej cenie 390zł.Chyba wykrywacze z cewkami 10,5 przestały schodzić bo są problemy z nimi odbierają zakłócenia i sprzedawca wymyślił że założy 9cali ale żeby nie być w plecy wywindował cenę.
 14. Namierzanie jest bez problemu,ja mam cewkę 2d 10,5 i metodą na krzyż namierzam,to jest bardzo szybki wykrywacz tak że pin point zbędny.Jak przy tej cewce nie ma problemu z namierzaniem to tym bardziej z cewkami spider.
 15. chyba musi on swoje ważyć tam jest aż 10 akumulatorków,trochę dziwne gdy cyfrowe sprzęty potrzebują 4aku to analog aż 10.
×
×
 • Create New...

Important Information