Jump to content

krystiano

Forum members
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam mam GM 3 jak u kolegów jest z kamieniami? otóż mój model łapie kamienie ustawiałem go manualnie i automatycznie próbowałem wszystkiego stroiłem kilkadziesiąt razy przeczytałem wszystko na temat wykrywacz sprawdzałem rutusem nie łapał wiem ze niektóre kamienie zawierają cząstki metali ale na rutusie zdarzało się to bardzo rzadko a na GM cały czas łapie kamienie na polu tak samo na dyskryminacji jak i bez nie wiem o co kaman instrukcję obsługi dostałem po tygodniu z kserowaną taką beznadziejną że śmiech na necie musiałem podpatrzeć jak się stroi MG itd.porażka ogólnie działa jak się go dobrze dostroi do gruntu ale te kamienie to masakra nie mogę ich wyeliminować na moim wykrywaczu.
 2. Witam mam i ja pytanie odnośnie cewki S.E.F 10x12 czy można ją stosowac w GM 3 ??
 3. Może jeszcze nie poznałem dobrze tego wykrywacza testy były w powietrzu nie miałem możliwości w tedy zrobić ich w terenie po paru wypadach szału niema czas pokarze. Przeczytałem uważnie wszystkie posty na temat GM.Nie twierdzę kolego intruz że twoje testy są oszukane.I trochę kultury intruz bo z tym pukaniem i durniem to trochę przesadziłeś.
 4. Witam nabyłem ostatnio GM 3 finder robiłem testy takie same jak kolega intruz kilka postów wyżej.otóż jestem rozczarowany 2gr 15 cm 18 ledwie widział 3 kopiejki 25 cm 28 ledwie łapał łuska mosiek 22cm stoiłem manualnie test w powietrzu marnie wyszło co wy na to? czyż by z moim GM było coś nie tak?
 5. Witam przymierzam sie do zakupu Golden Maska 3 od 2 lat łażę z proxsimą i chciałem zmienić na coś mocniejszego robił ktoś test tych wykrywaczy? chodzi o to czy warto zmieniać na GM? nie miałem w rękach tej wykrywki.
 6. Witam jak to jest z tym smętkiem bo doszły mnie słuchy że stare modele miały solidniej wykonaną elektronikę niż te które są robione teraz? nie wiem czy to prawda może koledzy się wypowiedzą.A wie ktoś może czemu w ogłoszeniach internetowych np.używana cewka 40 jest droższa niż nowa?? stare cewki były lepsze czy to może już zabytki i z tąd te ceny?
 7. Fakt tysiąc złoty to nie mało jak na tego typu wykrywacz mam proxe ale potrzebuje coś głębszego myślę że smętek dawał by rade może jakiś używany się trafi.
 8. Zamierzam kupić drugi wykrywacz na żelastwo ile teraz kosztuje smętek z największą cewką? Ewentualnie co mogli by koledzy polecić do 1000 zł na militarkę?
×
×
 • Create New...

Important Information