Skocz do zawartości

golden mask


zylak88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Teścik był króciutki,dziura była wykopana na 32-33 cm,moneta została w niej płasko położona i przysypana piaskiem.
Sygnał był na tyle dobry przy wyłączonej dyskryminacji,że bym ją kopał,przy dyskryminacji na 2 sygnału nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Oj Panowie bujacie bujacie z tymi 30oma centami i gm1+ . Chciałem się podzielić z wami kilkoma spostrzeżeniami. Mojm gm3 cieszy się ktoś inny już, w zeszłym tygodniu nabyłem gm1+ z sef z firmy w Tarnowskich Górach (gm3 terz był od nich) i to była porażka. Miałem go parę godzin i odesłałem, w testach terenowych bardzo ale to bardzo słabe zasięgi i to raczej przez sef, pikawa na 10,5 pewnie chodzi normalnie. A co wyszło sef w gm jest ograniczony w terenie przez kamienie albo to było w moim przypadku bo sprzedawca sam nie testuje co wysyła. W tym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem gm 4pro WS :) od Pana z MS i po pierwszych testach zapowiada się bardzo obiecująco. Na pewno jest sporo głębszy na drobnice niż gm3. Jutro wypad w pole i się rozgra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie bujałem,prosiłeś o sprawdzenie i tak też zrobiłem.Wyniki testu są prawdziwe.Jakiś czas chodzę z kolegą który dysponuje sprzętem za ponad 3 tyś zł,czasem porównujemy zasięg i muszę powiedzieć,że ja jego słabe sygnały zawsze wyłapałem,natomiast kolega tej monetki z testu o który prosiłeś nie wyłapał.
Teraz masz kozaka i pewnie będziesz zadowolony,życzę powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zastanawiam się nad przejściem z gm1 na gm4 i nie wiem czy ma to sens??? Jeśli chodzi o głębokość to nic mi więcej nie potrzeba,ten co mam jest wystarczająco głęboki.Stałem się troszkę leniwszy niż na początku zabawy i przydała by mi się lepsza dyskryminacja.Czy na gm4 możesz wyciąć folie i kapsle?Oczywiśście zdaję sobie sprawę z tego,że przy takich ustawieniach wycięte zostanie też to co dobre.
Po prostu czy jest taka możliwość???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak gm 1+ jest gleboki szybki na cewce 10.5 1 grosz sprawdzalem 30 cm w ziemi ale za bardzo lubi zelastwo zardzewiale i trzeba sie nakopac niepotrzebnie czesto wlasnie jest sygnal na kolor a tu zelastwo mysle ze w gm 4 jest chyba lepiej bo jest na zelazo inny dzwiek choc niewiem bo gm 4 niemialem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim GM1 wszystko co drobne i zardzewiałe jest wycinane pięknie,duże przedmioty i owszem potrafi sygnalizować na kolor,ale to akurat mi absolutnie nie przeszkadza.Nawet się cieszę ,że tak ma :) Zmorą są miejscówki z dużą ilością kapsli i folii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie gm4 jest szybszy od gm1 i jest dwu tonowy co bardzo ułatwia sprawę na pewno sprzęt wart grzechu. Alu daje podwójny nakładający się na siebie dzwięk koloru, kapsle jak zardzewiała stal (niski i wysoki ton pomieszane), głęboka stal daje dzwięk na kolor (przez tlenek), mi w zeszłą sobotę targnoł trojaka (cienkie sreberko) z około 35 cm, boratynkę z ok 25 moze 30 cm, kulkę ołowianą od granatu Iwś z ok 40 aż nie wierzyłem, man sondę dd 30x25 co zmienia postać rzeczy w przypadku 10,5. A wiem co mówię fanty wyszły na starej miejscówce gdzie łaziłem z garetem, proksę, gm3, gm1 (w mojm przypadku był wadliwy). Ostatnio szedłem za proxą ona nic a gm wytargał nówkę guzik z Królestwa Polskiego. Sam jestem nim bardzo miło zaskoczony i nie prędko go sprzedam no chyba że zamianka na gm 5 :),
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie