Skocz do zawartości

Zambrów i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dokładnie jestem z Poryte-Jabłoń i w mojej miejscowości w lesie stacjonowało 60 Niemców ze służby leśnej . Potem zlikwidowała ich partyzantka , no i potem to Rosjanie mieli tutaj składy jak front zatrzymał się przed Łomża w Wygodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
także tak zaczynałem jak Ty, nawet z salamandrą :)
spora część poszukiwaczy jako pierwszy wykrywacz miało salamandrę :)
nie poddawaj się, pomimo kopania dużej ilości złomu, z jakimś czasem zmienisz wykrywacz na wyższy poziom :) powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wykrywacz to ja miałem wojskowy taki słaby że tylko blachy kopałem a to pierwszy sezon z salamandrą może jak bd miał robotę to kupie nowy . Jak ktoś może i ma to podeśle mi mapki na email z mojego rejonu walk . Mieszkam w Poryte-Jabłoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie to, żebym się czepiał...
ale Ty masz 15 lat... i kto w Jabłoni tą butelkę Ci sprzedał?!
no chyba, że masz na myśli jakąś fajną, znalezioną przez siebie?
ale cena dobra. nie przepłaciłeś.
mam pytanie...
czy chodziłeś przy dworku Woyczyńskich, albo w okolicach dawnej gorzelni Dzieduszyckich?
tu można coś fajnego trafić!

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę zawile to przedstawiłeś...
część zrozumiałem, części się domyślam.
bez obrazy Młody!
używaj znaków interpunkcyjnych!
łatwiej nam będzie wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w mojej :> Tylko w wiosce Konopki-Jabłoń wyciągnał pan u siebie na polu podwozie tygrysa i sprzedał za 10 tyś i jakoś piłę . Ja aktualnie wiem gdzie znajduje si zatopiony t-34 to są historie ale prawie każdym o tym mówi że zatonoł tu t-34. Akurat dziś jak szedłem na wykopki do innego lasu to zrobiłem zdjęcie . Jak ktoś chętny wydobyciem to proszę :p Jak ktoś ma to mogę prosić o mapy z mojego terenu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niełam się początki są zawsze nie korekt,dobrą ,,militarkę ciężko trafić,znane tereny są przeoranne,poszukaj wiadomości w starych opracowaniach,tekstach,opowieściach,
jesteś spoko gość -tak trzymaj-pozdrawiam Romek_66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie