Skocz do zawartości

Zambrów i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
przełamałem i zostawiłem"... kolego jak nie wież co to jest to tego nie ruszaj a tym bardziej nie rozkładaj tego na części pierwsze,można łatwo pozbyć się paluchów.Niezakopane dołki to nie rzadkość,zakopuj nawet jeśli Ty ich nie wykopałeś.

Pozdrawiam i życzę jak najlepszych fantów nie poddawaj się początki są zawsze trudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj,oj,oj,-pasja a może tylko pasyjka.
mieszkasz w tak bogatej okolicy w wydarzenia,że tylko pozazdrościć. wrzesień-39 ,tyle tam się działo.
-zobacz-bitwy polskiego września,,drugi zwrot zaczepny nad narwią,
suwalska BK ,SGO ,,Narew,, -walczyła w twojej okolicy
18DP przebijała się przez Zambrów-z opisu ,,zdobyto liczny sprzęt i wzięto do niewoli ok.200 jeńców,,
poczytaj-F.Majarkiewicz,,działania SGO ,,Narew,,
M. Porwit,,komentarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj to co napisałem to tylko jest podpowiedż,na jakich materiałach możesz się oprzeć.poszukaj jaki pułk tam operpwAł.potem przeczytaj szlak bojowy jednosti,powinno być tam wszystko opisane,,relacje żolnierzy;,rozkazy ,itp.to co znajdziesz skoryguj z mapami wig i z terenem oraz mapami obecnymi,to nie jest trudne spróbuj,opłaca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz rozumiem że nie masz transportu. Zrobimy więc tak. Ty mówisz i pokazujesz gdzie, a ja Ciebie wiozę.
Szkoda by było gdybyś (z racji na wiek) przez brak mobilności miał zrezygnować z pasji. Pasuje ? W naszym środowisku" możemy liczyć tylko na Siebie.
Jak coś pisz na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie