Skocz do zawartości

Zambrów i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kolego,nie wstawiaj takich zdjęć..po co prowokować los ? Lubisz wizyty smutnych panów ( policji ) o 6 nad ranem ? Ja wiem,to jest nudne i pewnie nie jeden mi napisze za moment Dragon,po co umoralniasz,jego zdjęcia jego sprawa" Mi jednak szkoda ludzi,którzy za tak ładną pasję mają zawiasy. Wiadomo,że nie będziesz strzelał z tego,bo to się nie nadaje,ale według ustawy... nie wstawiaj więcej takich zdjęć i weź to sobie do serca,może Ci to bardzo pomóc ! proponuję Ci zakopać te fanty tam,gdzie były..wiadomo,sentymentalnie cenne,ale zapewniam Cię, łusek legalnych od ppsz, mosinów itp nakopiesz jeszcze kilogramami : ) Powodzenia w poszukiwaniach !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Młody"!
podziwiam Cię. mimo tak młodego wieku, zawzięty" jesteś.
i tak trzymaj!
chodzisz po pięknych terenach, bogatych w wydarzenia, a co za tym idzie i w fanty" (nie lubię tego słowa).
mam nadzieję, że czytasz troszeczkę chociaż o historii naszego regionu, zaglądaj też do słownika, a wyrośnie z Ciebie prawdziwy Odkrywca.
trzymam za Ciebie kciuki!
pozdro z Łomży od dziadka cumy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego lepsze świeże powietrze niż tomb raider.
Moi dziadkowie byli w 18 Dywizja Piechoty i trochę piekełka przeżyli na terenach po których śmigasz.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie