Skocz do zawartości

Zambrów i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witaj młody:) widziałem Cię ostatnio jak pomykałeś z wykrywką na rolkach przez Poryte. Jak chcesz to wpadnij jutro robię pokrycie dachowe przy tej drodze od pola na pewno wiesz gdzie. Jak żonka mnie puści to może gdzieś wyskoczymy w weekend:)

ps początki są zawsze trudne ja jak zaczynałem to pamiętam że przez pierwsze 3-4msc miałem kilka monet z PRL(w większości znalezionych na podwórku) i dwie boratynki a z wykrywką latałem tak jak Ty czyli prawie codziennie ale nie chodzi tu tylko o same znajdki jak wytrwasz to z czasem sam to zrozumiesz...

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziś przyjemność obejrzeć tą starą monetę Kolega Mateusz źle odczytał datę chodzi tu o 5 monetę w 3 rzędzie czyli trzy krajcary z 1773r a tak poza tym to wszystkie monetki bardzo fajne tylko na zdjęciu tego nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleziska ez lotki" radzę się pozbyć (zakopać),wogóle nie powinieneś tego brać ze sobą a co dopiero czyścić,chyba ci życie i zdrowie jest ważne?
http://www.radio5.com.pl/?id=1&ia=18899
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie