Skocz do zawartości

Magazyn Poszukiwacze"


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się na rynku nowy tytuł wydawniczy. Moim zdaniem trzeba się cieszyć, że to się rozwija a nie kasować wątki i odcinać ludzi od informacji. Bo to jest wydarzenie godne odnotowania. Kto ma kupić Odkrywcę i tak kupi.
W porządku - zakładam, że post został skasowany jako oferta kupna. Tak więc teraz bez ofert: więcej informacji można znaleźć na niekomercyjnym forum W, albo wstukać to co w tytule wątku w Gogle i wyskoczy w wyszukiwarce link do zakupu na popularnym serwisie aukcyjnym.
P.S.
Nie mam nic wspólnego z ew. dochodami od druku tego pisma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum T, jeśli wątek jest kasowany lub przenoszony do innego działu, informuje się o tym autora. Dokładnie robi to system automatycznie. Taki CYWILIZOWANY zwyczaj.
Temat jest jak najbardziej do działu ewsy i wydarzenia" a nie do Hyde Parku, który z definicji służy do pieprzenia głupot.

Nie było innego sposobu na wskazanie publikacji, bo to prowadzi albo od razu albo w kolejnym kroku do portalu aukcyjnego. Regulamin nie uwzględnia takich przypadków.

I dajcie sobie chłopaki na wstrzymanie z tym straszeniem kartkami. Ja nie przedszkolak, któremu Pani stawia czerwoną kropkę na liście i on się tym przejmuje. Przywalicie kartki, to sami sobie będziecie posty pisali. Kogo to martwi? :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas, chciałbyś dostawać dziennie 50 pytań o zgodność tematu i zawartości postu z regulaminem?
Stworzyliście na odkrywcy dział ogłoszenia" i tam wolno zamieszczać ogłoszenia prywatne. Prawda? Stworzyliście dział ewsy, wydarzenia"? Po co w takim razie? Wyłącznie w celu informowania o zdarzeniach, które nie mają nic wspólnego z żadnymi pieniędzmi? Ile takich jest w przyrodzie? Ile znasz gazet czy czasopism, nie finansowanych z reklam, które są rozdawane za darmo i jeszcze rozsyłane za darmo? Czy pojawienie się nowego czasopisma i podanie miejsca gdzie jest dostępne do kupienia dla wszystkich, to jest powód do wywalania wątku na śmietnik (czyli do działu obecnego)? Robienie jakichś durnych zabiegów ze zdjęciem okładki, to jest rozwiązanie problemu?
Wiem jaki macie regulamin. I on zupełnie nie przystaje do tej sytuacji. Wy tu rządzicie - Wasza decyzja. Zrobiliście jak chcieliście, ja mam swoje zdanie na ten temat. Dla mnie zachowaliście się jak sąd, który może tyko stosować prawo a nie ma żadnego wpływu na jego kształt. Czyli bezmyślnie. Albo w złej wierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie skarżysz ... hmmm

fakt - zacząłeś od wazeliny
potem próbujesz kogoś obrazić ... domyślam się kogo
potem sugerujesz inne fora
na koniec znowu pijesz do czegoś lub do kogoś

reasumując : jak cię coś ominęło, to faktycznie - to Forum ma prywatnego właściciela.

i skoro nic mądrego w temacie wątku nikt nie ma dododania, oprócz głupot - zamykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie