Jump to content

co to za karabin ile wart?


dorszu80

Recommended Posts

Może uda mi się uprzedzić specjalistów od straszenia typu 6 rano": tak to jest Lewis, w Polsce określenie wartości może być problematyczne ze względu na wypaczone prawo, ceny osiągane w Europie można porównać np. tu www.egun.de
Link to comment
Share on other sites

Na tej stronie wprawdzie nie ma całego karabinu Lewis Gun, ale są inne np.BRITISH VICKERS-BERTHIER za 2.495$, do takiego jaki jest na twoim zdjęciu są różne części też za konkretną kasę.
http://www.ima-usa.com/catalogsearch/result/index/?p=1&q=lewis
Link to comment
Share on other sites

Dorszu widzę żeś nowy, więc w przepisach jesteś zielony,
więc zalecam przeczytać http://obroni.pl/ustawa-o-broni-i-amunicji/#more-65
następnie to co na zdjęciu usunąć z domu z uwagi że ten dział jest też kontrolowany przez POLICJĘ która po twoim wpisie wie dokładnie gdzie twój komputer jest zlokalizowany i może o 5 nad ranem załomotać w drzwi w kominiarkach i zanim zdążysz wyjść z łóżka będziesz już skuty na podłodze a wszystko co masz w szafach będzie leżało delikatnie porozrzucane po pokoju to wersja drastyczna jak zrobią z ciebie dostarczyciela broni dla grup przestępczych" lub w pozytywnej scenie 2-3 smutnych panów będzie przekopywać mieszkanko a ty będziesz się gęsto tłumaczył z pochodzenia i miał wyznaczone już widzenia z prokuratorem, a potem z wymiarem sprawiedliwości. O sprzedaży raczej w tej chwili kompletnie zapomnij , a w naszym kraju z obecnymi przepisami bardziej zainteresuj się utylizacją .
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information