Skocz do zawartości

Rusza produkcja ,,Miasta 44'' - pierwszego współczesnego filmu o Powstaniu Warszawskim


Irke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 months later...
  • 3 months later...
Fajnej zajawki zwanej trailerem nie problem zrobić. Problem pojawia się z tzw wizjami" reżysera czyli furcy" :-(((

Z tego co słyszałem po pokazach wersji roboczej nie napawa optymizmem. w półtorej godzinnym filmie dwie sceny sexu, jedna wskazująca, że coś było, strzelanka, wybuchy i na koniec nie wiadomo po co to wszystko było :-((((
Nie mówiąc o wielkiej kasie jaka na to poszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawiali, ale zdecydowanie inna była obyczajowośc i nie tak to wyglądało jak pokazali realizatorzy. Żeby o tym posłuchac potrzeba bardzo mocno zażyłych stosunków z weteranami, to nie ludzie pokroju kasi cichopek czy innej celekretynki, żeby opowiadali o tym na łamach brukowców. Do tego jeżeli staje się to kluczową sceną filmu o powstaniu to jest to pomylenie pojęc. Głupi Amerykanie pokazują w swoich filmach tego typu bohaterstwo i wysiłek to, że byli to także zwykli ludzie jest potrzebnym, zaakcentowanym, ale tłem. Tymczasem w naszym pięknym socjalistycznym kraju (żeby zacytowac klasyka) deprecjonujemy bohaterów. Pokoleniu wychowanemu tylko na ruszających się obrazkach jawią się innymi ludźmi niż byli w rzeczywistości. Za to pod mur, a nie kręcic filmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Niektóre kadry - jak ta strzelającego stena" - przypominają gry komputerowe :-(((
sprawny montaż i same efekty specjalne (np. matrixowe kule i wybuchy) nie czynią filmu dobrym. Ważna jest treść i co jest pokazane. Patrząc na te fragmenty przypominają mi kiczowaty Pearl Harbour". Tam było dwóch i ona jedna, tu są one dwie i ten jeden.
P.S.Ciekawe czy pozostawią sceny sexu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie