Jump to content

Red Orchestra z Biedronki


s_boj

Recommended Posts

Kupiłem to w Biedronce za dychę. Chciałem zagrać, ale po zainstalowaniu nie pojawiła mi się żadna ikonka na pulpicie, a jak uruchamiam z płyty, to włącza mi się coś jakby strona internetowa o nazwie steam i oferuje... zakup gry. O co chodzi? To jakieś naciąganie na kaskę za nic i mam jeszcze raz płacić za to, co już kupiłem?
Link to post
Share on other sites
A jest product key??? jak tak wpisz go w steam i gra powinna chodzić, nawet jak nie masz płyty ( teoretycznie ) a masz product key to gra pięknie ściąga się przez steam, ja tak miałem z cod black ops, brat podał mi na odległość key i gra mi się ściągnęła.
Link to post
Share on other sites
Gra powinna być w porządku, jak kolega wyżej pisał, trzeba założyć darmowe konto na platformie Steam. Steam powinien ci się zainstalować w pierwszej kolejności po włożenie płyty, jeśli gra się nie zainstaluje z płyty, pobierz ją przez Steama i wszystko powinno grać. Gry masz w zakładce Biblioteka gier".

pozdro.
Link to post
Share on other sites
S-boj to jest gra która nie instaluje się z płyty tylko zawsze z serwera zewnętrznego . Takie zabezpieczenie antypirackie że kupujesz dostęp do gry na serwerze. po zainstalowaniu ze Steam masz grę w którą możesz grać samemu przeciw komputerowi lub jak się połapiesz i zastaniesz kogoś kto chce z tobą poszpilać to możesz grać z innym użytkownikiem lub grupą użytkowników. Uwaga gra zawsze uruchamia się z serwera Steam . de facto czasami nie mogłem uzyskać połączenia jak net wolniej chodził lub gdzieś łącze siadało. Gra w sumie dość dobra i niektóre rozgrywki nawet w nowicjuszu trudne np. Stalingrad. Możesz wcielić się Niemca lub Rosjanina . sporo czołgów do wyboru i chyba najatrakcyjniejsze to walki czołgami lub jak kto woli z pepeszą lub mauserem w ręku i zaiwaniać po lasach i budynkach kropiąc kto wlezie w celownik.
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...

Important Information