Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

s_boj

Red Orchestra z Biedronki

Recommended Posts

Kupiłem to w Biedronce za dychę. Chciałem zagrać, ale po zainstalowaniu nie pojawiła mi się żadna ikonka na pulpicie, a jak uruchamiam z płyty, to włącza mi się coś jakby strona internetowa o nazwie steam i oferuje... zakup gry. O co chodzi? To jakieś naciąganie na kaskę za nic i mam jeszcze raz płacić za to, co już kupiłem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak wygląda to co się otwiera. Kupiłem Ostfront, a tu mi oferują zakup Ostfront za 10 euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jest product key??? jak tak wpisz go w steam i gra powinna chodzić, nawet jak nie masz płyty ( teoretycznie ) a masz product key to gra pięknie ściąga się przez steam, ja tak miałem z cod black ops, brat podał mi na odległość key i gra mi się ściągnęła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spokojnie, nic nie kupować. Mnie też sie coś takiego włącza, ale to ignoruję. Jakby co, to sie nazywam Koleś git, a można mnie spotkać, jak widzicie na czacie sporo bluzgów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gra powinna być w porządku, jak kolega wyżej pisał, trzeba założyć darmowe konto na platformie Steam. Steam powinien ci się zainstalować w pierwszej kolejności po włożenie płyty, jeśli gra się nie zainstaluje z płyty, pobierz ją przez Steama i wszystko powinno grać. Gry masz w zakładce Biblioteka gier".

pozdro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak piszą poprzednicy zainstaluj steam i pobierz grę i najlepiej konto steam przypisz do swojego adresu @.A nie lepiej było dołożyć trochę i kupić red orchestrę 2 ? bo w jedynkę już mało ludzi pyka i puchy na serwach

Share this post


Link to post
Share on other sites
S-boj to jest gra która nie instaluje się z płyty tylko zawsze z serwera zewnętrznego . Takie zabezpieczenie antypirackie że kupujesz dostęp do gry na serwerze. po zainstalowaniu ze Steam masz grę w którą możesz grać samemu przeciw komputerowi lub jak się połapiesz i zastaniesz kogoś kto chce z tobą poszpilać to możesz grać z innym użytkownikiem lub grupą użytkowników. Uwaga gra zawsze uruchamia się z serwera Steam . de facto czasami nie mogłem uzyskać połączenia jak net wolniej chodził lub gdzieś łącze siadało. Gra w sumie dość dobra i niektóre rozgrywki nawet w nowicjuszu trudne np. Stalingrad. Możesz wcielić się Niemca lub Rosjanina . sporo czołgów do wyboru i chyba najatrakcyjniejsze to walki czołgami lub jak kto woli z pepeszą lub mauserem w ręku i zaiwaniać po lasach i budynkach kropiąc kto wlezie w celownik.

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information