Skocz do zawartości
  • 0

Figurka chyba z brązu?


jacsem

Pytanie

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam się z kolegą ober8 w ubiegłym wieku i końcówka 19 zainteresowanie mitologią magią i co tam jeszcze, było bardzo duże wówczas tworzono tego typu rzeczy... ktoś napisał kilkaset lat nie wiem czy załóżmy 400 - 300 lat temu tworzono takie figurki z myślą o harpiach wbrew religii i czy oni akurat wiedzieli o niech ale to tylko moja uwaga co do patyny znajdowałem przedmioty z identyczną patyną z przełomu lat 20-30 ubiegłego wieku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramzes0:
zgadzam się z kolegą ober8 w ubiegłym wieku i końcówka 19 zainteresowanie mitologią magią i co tam jeszcze, było bardzo duże wówczas tworzono tego typu rzeczy... ktoś napisał kilkaset lat nie wiem czy załóżmy 400 - 300 lat temu tworzono takie figurki z myślą o harpiach wbrew religii i czy oni akurat wiedzieli o niech ale to tylko moja uwaga"


Klasycyzm (z łac. classicus – doskonały, pierwszorzędny, wzorowy, wyuczony) – styl w muzyce, sztuce, literaturze oraz architekturze odwołujący się do kultury starożytnych Rzymian, Greków oraz Żydów. Styl ten nawiązywał głównie do antyku."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klasycyzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie