Jump to content
  • 0

Figurka chyba z brązu?


jacsem

Question

20 answers to this question

Recommended Posts

zgadzam się z kolegą ober8 w ubiegłym wieku i końcówka 19 zainteresowanie mitologią magią i co tam jeszcze, było bardzo duże wówczas tworzono tego typu rzeczy... ktoś napisał kilkaset lat nie wiem czy załóżmy 400 - 300 lat temu tworzono takie figurki z myślą o harpiach wbrew religii i czy oni akurat wiedzieli o niech ale to tylko moja uwaga co do patyny znajdowałem przedmioty z identyczną patyną z przełomu lat 20-30 ubiegłego wieku
Link to comment
Share on other sites

@ramzes0:
zgadzam się z kolegą ober8 w ubiegłym wieku i końcówka 19 zainteresowanie mitologią magią i co tam jeszcze, było bardzo duże wówczas tworzono tego typu rzeczy... ktoś napisał kilkaset lat nie wiem czy załóżmy 400 - 300 lat temu tworzono takie figurki z myślą o harpiach wbrew religii i czy oni akurat wiedzieli o niech ale to tylko moja uwaga"


Klasycyzm (z łac. classicus – doskonały, pierwszorzędny, wzorowy, wyuczony) – styl w muzyce, sztuce, literaturze oraz architekturze odwołujący się do kultury starożytnych Rzymian, Greków oraz Żydów. Styl ten nawiązywał głównie do antyku."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klasycyzm
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information