Skocz do zawartości

Tropimy faszystów-Postscriptum


Martian

Rekomendowane odpowiedzi

http://11listopada.org/wiadomosc/terror-narodowc-w-trwa-apanki-na-mie-cie-1
To pewnie też manipulacja.
podobno było was kilkadziesiąt tysięcy.
policzyłeś, czy też obiektywne: rzepa i fronda podały?
Ale pewnie wiesz , że ilość nie ma nic wspólnego z jakością.
POZDR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Aleś pojechał z tym filmem w kawiarni;) Albo mają zdolności nadprzyrodzone ci chuligani, że słyszą przez ściany albo jakiś sprzęt podsłuchowy, ponieważ zmierzają od wejścia prosto w stronę siedzących... Zaczniesz niedługo podciągać pod faszyzm kieszonkowców, gwałcicieli i pedofilii, etc, etc...
Ups! Z tymi pedofilami to może przesadziłem bo to, tak z homo bardziej;)
Film który zapodałeś wcześniej to powtarzające się w nieskończoność te same sceny, które z taką lubością pokazywano w newsach telewizyjnych. Zresztą część z nich jest także w filmie widziałem naziola" który podałem w linku. Czy widziałeś sceny z mojego wideo w przekazach tv? Widać nie pasowały do ich równania: kolorowi" dobrzy - marsz" zły...
Wracając do meritum już ubolewałem nad tym, że niektórzy nie rozróżniają faszyzmu od patriotyzmu, ale ty nie odróżniasz skutku od przyczyny. Tłumaczę:
-przyczyna:
Pozwolenie na blokowanie legalnego marszu przez tzw kolorową" i jeszcze bardziej tzw iepodległą", zaproszenie palantów z antify, prowokacyjne i chuligańskie zadymy przez nie wywołane w celu sprowokowania zajść a tym samym legitymizacji" działań policji w celu utrudnienia Marszu.
-skutek:
wywołano zamieszki na których komuś zależało by zdyskredytować Marsz a policji na przyszłość dać większe uprawnienia, kiedy może się okazać, że niezadowolenie społeczne, w naszym i tak do bólu cierpliwym społeczeństwie, wzrośnie.
Co do liczb pewnie w twoich źródłach znalazł bym, że na marsz przyszło kilkaset osób z czego większość to faszyści a reszta kibole... Bez trudu, choć może to nie jest takie pewne, w necie znajdziesz wyliczenia i filmy ile osób przyszło...
Przykre jest to, że jednak niektórym tak się rzuciło na pewnie zaraz we własnej rodzinie zaczną szukać faszystów. Widać niektórzy jednak mają tę wrodzoną lub nabytą mentalność aparatczykowską i bezgraniczną wiarę w propagandę...
Jakoś nie widzi mi się, by wybuchły zamieszki bez prowokacji i palantów z antify...
Na końcu pytanie.
Piszesz do mnie w II osobie liczby mnogiej. Czy to zalecenie odgórne, nawyk z minionych słusznie czasów, czy nieznajomość poprawnego pisania?
Poza tym ja" (sic!) już się przedstawiłem z własnych poglądów, a dodam, że nie należę do żadnej partii i organizacji...
Teraz pora na was" Infaco;)))Przedstawcie się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem od ludzi którzy byli na miejscu, a nie z mediów.
Antifa wytyka radykalizm a sama jest radykalnym gronem popleczników kominternu.

ps. Infaco, pod tym artykułem przynajmniej podpisuje się każdy prawdziwym imieniem i nazwiskiem, a nie zmienia je jak sam właściciel gazety wybiórczej, ten co powinien przeprosić za KPP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego, nie odróżnialibyśmy się od was.
Ale myślę, że Twój pomysł zostanie przychylnie przyjęty przez
patriotyczną brać:)
Takie stroje dodają do celtyków jako bonus?
A swoją drogą, to czym objawia się wasz patriotyzm na co dzień, jak nie rzucacie brukiem, za które zwykli obywatele potem płacą?
Jak sobie przypnę flagę i pokrzyczę raz w roku: pedały, to dostanę medal za patriotyzm?
Co robicie w zwykły dzień dla kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypolski gest hmm możemy się ostatnio doszukiwać takowych nawet w polityce. Hm wjeżdżam na cienki lód bo polityczne tematy zazwyczaj wybuchają na forach ogniem ale..Prawda jest taka że nasi Najjaśniejsi Rządzący a tu mam na myśli głownie publiczne wypowiedzi ministra Spraw Zagranicznych , premiera,oraz byłego prezydenta Kwaśniewskiego wraz z ferajną flagowych profesorów i innych mędrców", których niestety nie umiem inaczej nazwać jak Anty-Polskie w sprawach rezygnacji z suwerenności narodowej na rzecz zacieśniania więzów w Europie i stworzeniu super-państwa, federacji. Temat rzeka, nie będę tutaj offtopował, chodzi mi głównie o sam kontekst. O cel wypowiedzi i urabiania społeczeństwa przez główne media , że suwerenność jest niepotrzebna, niemodna. To co jest fundamentem każdego istniejącego od wieków kraju europejskiego grupa osób zamierza wyrzucić do kosza. Czy społeczeństwa pozwolą na to? Kiedyś za tego typu wypowiedzi głowy państwa która działa przeciwko jego interesom, tak jawnie i bezczelnie, była by kulka w łeb lub najbliższa gałąź. Jak inaczej karano oczywistą zdradę?
Nie jestem radykałem, ale jestem w stanie patrzeć jak ktoś podciera sobie d... tym co polskość znaczy dla innych i znaczyła dla przodków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Martianie twoja obsesja Cię kiedyś zgubi. Nawet pisząc myślisz, że po drugiej stronie jest ktoś o podobnej orientacji?- To jest żart, bo potrafię cenić rozmówcę Martianie-
Nasza rozmowa nie powinna mieć na celu obrażania się.
Jeżeli tego nie rozumiesz to szkoda mi czasu.
Zdjęcia nie zamieszczam, bo mam wrażenie,że szybko znalazłoby się na redłajczu(o ile go nie ma).
Moje poglądy są moją wewnętrzną sprawą.
Pewnie spotkamy się za rok 11.11.2011.
Nietolerancja jest cechą głupców"- to cyt.
ShadowN powie Ci z czego:))
Pozdrawiam i żegnam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą tolerancją to jakiś paradoks... Znaczy jak? Tolerować nietolerancyjnych, nie tolerować tolerancyjnych, tolerować tolerancyjnych, nie tolerować nietolerancyjnych?
Jakież to obsesje u mnie widzisz jeszcze prócz obsesyjnej a wręcz prześladowczej manii pragnienia by zapanował zdrowy rozsądek...
Jeśli to zgubne to już nie wiem co dobre...
Co do obrażania tu masz w 100% rację. Nie powinna. Jednak miałem nadzieję, że rozróżniasz złośliwość od obrażania kogoś. Myślę, że bardziej jednak twoje określenia ad personam typu jesteś naiwny lub rozśmieszasz mnie" wykazują znamiona obraźliwości...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infaco i reszta Panów,
Jako że odczuwam daleko idąca pogardę dla zachowania obu stron całego pochodu a na szczęście rozumiem te enigmatyczne (dzisiaj) słowo patriotyzm" w sposób właściwy (jak sądzę), zająłem miejsce po stronie TRZECIEJ (tej która była w większości). Flagi nie niosłem. Może i dobrze, bo się potem dowiedziałem od faszystowskich lewaków, że to flaga faszystowska(?), choć na mój gust była ewidentnie biało-czerwona. Niosłem za to swoje faszystowskie dziecko a barana" a moja faszystowska żona trzymała mnie pod ramię :)

Dla mnie to jest bardzo ważne święto z różnych powodów, których nie będę tutaj wyłuszczał ale jak zobaczyłem te wykolczykowane" chamskie MORDY kololowych" oraz podobne oszołomskie facjaty arodowców" (jak zwał tak zwał) to nie mam już żadnych złudzeń, że WSZYSCY są w tym kraju faszystami ale obie skrajności to zwykli naziści. Takie same metody wyrażania się, takie same metody przekonywania- kastet i pała.

I tutaj pytania do Ciebie Szanowny Infaco:

1.)To jak to jest, że ta Wasza lewacka pseudo-tolerancja ma działać tylko w jedną stronę??? Dlaczego zatem zabraniasz nawet takiemu oszołomstwu jak skrajna prawica mieć swoje poglądy i je wyrażać skoro lewa strona ma swoje?
Widzisz, ja się np. cieszę, że je w ogóle możecie mieć, bo moja rodzina własnie ginęła za tę sprawę (między innymi). Tylko róbcie to sobie kulturalnie i w domach tak żeby nikt kto jest naprawdę patriotą lub był i pozostała tylko pamięć po nim, przez Was nie cierpiał. Mówię do jednych i drugich!

I czy tęczowa flaga to jest jakieś nowe państwo? Coś mi umknęło? Czy to może była jakaś opcja polityczna w czasach odzyskiwania niepodległości??? Czym się zasłużyli? Przypomnij mi proszę...

Cała wasza rozmowa zeszła na gówniarskie" przepychanki rodem z podstawówki i dziwię się po co dalej to w ogóle ciągniecie a Mod nie przerwie tej farsy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mod ma przerwać?

Niektórzy zbierają znaczki, niektórzy klej od znaczków...

Do póki dyskusja" nie przekracza oczywiście oczywistych norm wynikających z Regulaminu, zdrowego rozsądku i nie łamie zasad współżycia społecznego, nie widzę powodu aby się nie mogli piaskiem i łopatkami okładać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maufrais! ale jak sam napisałeś, ta rzecia strona" czyli Ty, ja i inni którym nie obcy jest patriotyzm zostaje na naszych oczach określona mianem faszystów- (ekstremum wykluczmy bo na nich pasuje takie określenie)
W Niemczech i na świecie nie dość, że nie przestano używać nazwy polskie obozy" to ostatnio, nawet to się nasiliło...
Nie masz wrażenia, że za czyjąś przyczyną wielbłądziejesz" i zaraz będziesz musiał udowadniać, nie całkiem i nie do końca masz garba?
Właśnie tego tyczyły oba wątki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martianie- Twój, niewątpliwie szlachetny bój jest tragicznie bezcelowy.
Wiem, że chcesz pomóc niektórym w myśleniu jednak z trwałym niedotlenieniem mózgu nie wygrasz a sam się pobrudzisz niepotrzebnie przy tej niekontrolowanej biegunce chorego.

No chyba, że macie jeszcze jakieś śmieszne zdjęcia jak tego nazistowskiego geja na swastyce (oni mają jakieś ciągoty do nazizmu od zawsze). Obśmialiśmy się w domu wszyscy a mój mały faszysta aż w pieluchę narobił lewackimi wartościami" we wszystkich kolorach tęczy!

Czy nie prościej będzie jeśli zgodzimy się kolektywnie (tfu!), że wszyscy jesteśmy w Polsce faszystami i zamkniecie tę kompletnie już jałową dyskusję?

Wielbłądzie garby zostawmy dyplomatom i historykom, niech prostują patologię, biorą za to konkretne pieniądze.

P.s. Nie sądzę też żeby na tym forum ani w tym kraju był choć jeden osobnik, który myśli o obozach śmierci jako polskich. Bez nerwów. Tu jest ojczyzna ;)

Tymczasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maufrais-
nie mam niedotlenionego mózgu, nie obrażaj mnie.OK?
Takich ludzi też. Szczególnie mając małego syna.
Co do lewaków, to każdy kto nie chce aby po Warszawie chodzili łysi kolesie mieniący się patriotami, to lewacy?
Ja podobno jestem marksistą, bo niejem mięsa, nie palę i nie piję alkoholu.
Prawda jest taka,że ja, moja żona i moje dziecko, mamy tyle wspólnego z lewą stroną co Twoja.
Ponawiam pytanie, co robi przeciętny pan w dresie lub fleku, mieniący się patriotą, dla Polski w zwykły dzień?
Co do flagi,jeżeli powołujesz się na filmik w necie, to poszukaj całości filmu. Zrozumiesz, że nie o flagę chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to
,że przeszkadzają mi okrzyki, obrazające urzędników państwowych, wybranych w demokratycznych wyborach:
Komorowski chańbą Polski"
Tusk Ty matole....."
że, ustrój w jakim żyję ja, i moja rodzina, odpowiada mi,
że,nie chcę aby nikt nie sprawdzał mojej metryki,
że, nie podobają mi się tacy panowie, jawnie nawiązujący do totalitaryzmu, nieważne jakiego.
że nie podoba mi się podpalanie samochodów i rzucanie brukiem przez ludzi nazywających się patriotami ,a nie mający z tym słowa niczego wspólnego,
swastyki na murach,
oznacza, że jestem lewakiem i komunistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie