Skocz do zawartości

Tropimy faszystów-Postscriptum


Martian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ty Hebda, zamiast robić tu za pogodynkę lepiej byś powiedział jak przeklejać te linki by się nie odklejały;)
Ps.
Pogoda jak na tę porę roku i tak nas rozpieszcza:)
Ps II wino39
Jak tak bardzo chcesz się spoufalać to może zacznij od swoich problemów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz młody, Wino to musi najpierw dorosnąć żeby pewne sprawy zrozumieć :-)

ps. Bodziu, rozpędzasz się tak z tym ONR, NOP i innymi, którzy już w zasadzie w większości mało się liczą.. Natomiast nie wspomnisz nic że wkurzające jest powiązanie lewicowych partii i młodzieżówek z byłymi ubekami i partyjniakami, z antypolsko nastawionymi mediami, ze środowiskami homoseksualnymi, anarchistami, z punkową muzyką (która nigdy nie miała lewicowego charakteru póki anarchizm nie stał się polityką), jednocześnie wszyscy wyżej wymienieni dalej usilnie czerpią wzory z ideologii marksistowskiej.
Tak walczy się o wolność i tolerancję? U boku tych co strzelali Polakom w tył głowy?
To dopiero były faszystowskie metody tendencje, a od narodowych socjalistów czy włoskich faszystów różniło ich na prawdę niezbyt wiele, dlatego zawsze wmawiano że socjalizm był w ZSRR, a wszędzie indziej nacjonalizm.


Penetrator, a to znasz?

Pamiętasz stary orkiestry grały,
wszystkie się panny w tobie kochały.
Gdy was żegnano z wódką i Bogiem
w tamtą wrzesniową najdłuższą drogę.

Potem pod Mławą dzielnie stawałeś
czołgi nie przeszły, medal dostałeś.
Los cię wystawial nieraz na próby
z Monte Cassino prosto na UB.

Sanitariuszka prawdziwy anioł
tak ranni chłopcy wołali za nią.
Gdy kanałami jak było trzeba
wiodła ich z Chmielnej prosto do nieba.

Nie odebrała nigdy Virtuti,
poznała co to śniegi Workuty.
A dzisiaj wnuczek dowód jej chowa,
wszyscy się śmieją i jest czadowo.

Bylo ich wielu - ludzi ze stali
nie mógł ich złamać Hitler ni Stalin
Została garsta, z resztą sam zobacz-
śmieszne berety, znicze na grobach.

Czasami grzebią w śmietnikach nocą,
żyć przecież trzeba, a nie ma za co.
Za słabi żeby światu uragać,
za dumni żeby rękę wyciągać.

Ojczyzna, Honor- frazesy puste
świat się odbija w krzywym lustrze,
Spocony raper klepie pacierze-
jest zajebiście, ja tam mu nie wierzę.

Historia uczy, lecz nie kazdego-
bawmy się ! bawmy! do upadłego!
Wszystko już było,świat się nie zmienia,
zegar odlicza czas do spełnienia.

Zaskoczy kiedyś mózgi wyprane d a
Grzyb ponad miastem, salwa nad ranem.
Oni walczyli za kraj w potrzebie
Kto ich zastąpi? Nie wiem...
...Ja nie wiem..."

Lech Makowiecki - Quo Vadis Polonia?"


pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jaka miłość w Narodzie, wszyscy dbają o moje problemy, o moje dorastanie, aż sie zawstydziłem.

Martian, ale ja problemów nie mam, ot taki bezproblemowy człowiek jestem:)
Nasz młody" jak to poetycko zabrzmiało:)

Ps. Znam ciąg dalszy tej dyskusji- szanowny Pan Bogdan wklei nowe zdjęcie, napisze coś o jakims znanym polaku, a Pan Martian, z panem Cieniem będą go wyprowadzac z błędu...
Pozdrawiam wielce szanownych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wino39- a należy wyprowadzać mnie z błędu?
Zdjęcia nie bedzie:)
ShadowNie, troszeczkę się pogubiłem.
Faszyzm jest lewicowy ale zwalczają go lewacy?
Anarchiści to pogrobowcy stalina, a ludzie którzy nie lubią hajlujących kolesi to papkożercy?
Punki czerpią wzory z ideologii marksistowskiej?
Niemcy raz byli faszystami a raz kategorycznie nie.
Raz nopy i inne, nie istnieją, innym istnieją.
Wątek jest o faszystach, a Ty pytasz, dlaczego nie wspominam o powiązaniu gejów z ubekami?
I mam Bogdan na imię:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodziu! II wojna to starcie dwóch lewackich" systemów, sowieckiego z niemieckim... Chciał wygrać amerykański;)... Jednak, się odrobinę przeliczyli lub zostali wpuszczeni w maliny bo jednak sowiecki wygrał a my do dziś borykamy się z pokłosiem II wś. Choć im... w USA, pewnie to napędza koniunkturę.. Myślę, że znasz genezę i historię II wś i zimnej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro antifa popiera młodych socjalistów, zieloni 2000 współpracują z federacjami anarchistycznymi, byli ubecy dotują te akcje a znana gazetka o tym wypisuje jakże wzniosłe frazesy, to chyba jednak jest to pewne wspierające się towarzystwo działające w jednym kierunku?

Skoro polska lewica (a raczej bolszewia) nie czerpie z marksa, to czemu dalej promuje się klasowość, walczy o robotniczo-chłopską demokrację i jednocześnie wciska się wszystkim antyklerykalizm?

Jeżeli punki nie czerpią z marksa i daleko im do lewicy to posluchaj sobie kolego Los Fastidios, Włochatego, Homomilitii, popatrz na fotki dzieciaków w koszulkach z che albo czerwonymi gwiazdami, poczytaj ile kapel ma teksty o rewolucji, a na końcu przyjdź na koncert i zobacz kto się tam pokazuje poza dzieciakami, albo zobacz sobie demonstracje organizowane przez federacje anarchistów, na ktorych widać flagi ugrupowań politycznych (zielonych, młodych socjalistów itp.)
No i jeszcze odnieś się do całej UE, która usilnie promuje tolerancję, a większość państw w niej nie ukrywa swojej podniety socjalizmem i marksizmem, promując modę na greenpeace, obrońców praw zwierząt, ekologów, alterglobalizm, wegetarianizm, który to najczęściej objawia się właśnie w środowiskach punkowych czy alternatywnych..



ps. ma to związek z faszystami", bo oni usilnie próbują ich tropić po to aby własne grzeszki wymazywać :-)
O komunistach niestety nigdy nie słyszeli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala procedura uzyskiwania obywatelstwa panstwa nie
rózni sie bardzo od uzyskiwania czlonkostwa klubu automobilowego. Wiem, ze to nie bedzie
mile przyjete, ale cos bardziej szalenczego i mniej przemyslanego niz nasze obecne prawa
obywatelstwa panstwa trudno sobie wyobrazic. Jest jednak takie panstwo, w którym sa
widoczne slabe próby uporzadkowania tych spraw. Ja oczywiscie nie mam na mysli naszej
Republiki Niemieckiej, ale Stany Zjednoczone Ameryki, gdzie próbuje sie przynajmniej
czesciowo wlaczyc w te sprawy zdrowy rozsadek. Stany Zjednoczone odmawiaja pozwolenia
imigracyjnego elementom, które sa zle z punktu widzenia zdrowia i absolutnie zakazuja
naturalizacji pewnych okreslonych ras. I w ten sposób stawiaja maly krok w kierunku
pogladów, który nie rózni sie od koncepcji narodowego panstwa.”"


Cytat z Mein Kampf :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Martianie jestem prawicowcem:)
ShadowNie widzę,że cytatami z Mein Kampf potrafisz się posługiwać jak ksiądz Biblią.
Co do Antify, to się nie wypowiadam, bo nie wiem, a jak nie wiem, to nie piszę:)- sam napisałeś jednak, że nawet apolityczni" Analogsi ich popierają.
Niestety o Punku, też nie mam zbyt wiele do powiedzenia:(
Podałeś niezły rozrzut: Street Punk,fascynatów Conflictu i crust. Swoją drogą Paulus nieźle rozkręca muzeum w Kołobrzegu.Punk to też z tego co kojarzę chrześcijańskie Fate, katolickie Against All Odds, że o Ramzesie nie wspomnę.
Nie rozumiem jednak co ma marksizm z wegetarianizmem wspólnego, bo mnie to jako osobę nie jedzącą mięsa zainteresowało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a jeśli nie wiesz gdzie i w jakich środowiskach panuje moda na wegetarianizm, to podpowiem że dużo sXe określających się jako apolityczni", wzoruje się na kapelach nawołujących do rewolucji, wzorując się na marksizmie..

Dość płynnie podchwyciła to lewicowa" polityka (w zasadzie bolszewia), i odpowiednio te ruchy steruje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli ktoś nie pije, nie pali i nie je mięsa, to jest bolszewikiem i marksistą?
Scena sXe, moim zdaniem nigdy nie była apolityczna.
Apatia, Inkwizycja, Regres. Czy zagraniczne Minor Threat,7Seconds- zespoły jasno pokazują, co sądzą o polityce.
Polecam jedną piosenkę Apati:)
Ale zeszliście Panowie na tematy muzyczne-znów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cairo, znajdź w PL prawicową partię to jesteś dobry..


ps. Infaco, nie musisz mi mówić o tych zespołach bo powiedzmy że się na tym wychowałem, wiele osób z nich nawet znam osobiście..
Niektóre trzymają fason, ale niektóre mocno krzyczą za rewolucją, jak choćby EFAE, które raz jest apolityczne a raz już nie..
Dla mnie nawoływanie do jakiejkolwiek rewolucji i podobne tendencje to polityka, tak samo jak w dzisiejszych czasach anarchizm nią jest.
Olewanie systemu zamieniło się w radykalną, jednostronną ale stronniczą walkę..

pozdrawiam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz że każda partia mająca w swym programie zabarwienie konserwatywne, tradycjonalistyczne czy narodowe, jest prawicową to niestety błąd.

Obecnie w Polsce większość partii to lewica, z różnego rodzaju kierunkami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie