Skocz do zawartości

Tropimy faszystów-Postscriptum


Martian

Rekomendowane odpowiedzi

ONR nie stanowi nawet 1% społeczności w danym województwie, dlatego więc twoje stwierdzenie można uznać za windowanie wybiórczych faktów :-)

To nie przełom lat `90 i 2000, kiedy to w większości miast byś w glanach nie wyszedł na ulicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ok, dlatego iz sa mniej niz 1% spolecznosci to musza gebusie w kominiarki chowac? wezno mnie oswiec bo ja juz 20 lat poza ojczyzna , a ostatnio piec lat temu wizytowalem , moze by panowie powalczyli z takimi anomaliami na poczatek? to moze by dalo im 5% progu wyborczego? http://www.wiocha.pl/340338,I_gdzie_tu_sens_i_logika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShadowN- po pierwsze potrafię czytać ze zrozumieniem,więc nie pisz tak i zapoznaj się z punktem regulaminu:
•Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.
Po drugie, na Punku się nie znam ale czy słowa piosenki Włochatego- Gdy ludzkość dojrzeje anarchia przyjdzie sama, jak sen" jest nawoływaniem do rewolucji?
Co do EFAE, to jedynie z rewolucją przypominam sobie słowa piosenki To w nas jest rewolucja"- troszeczkę mesjanizmem trąca, a nie bieganiem z czerwonym sztandarem.
I nadal nie wiem co ma wspólnego niejedzenie mięsa i niepicie alkoholu z z marksizmem, wytłumacz, będę zobowiązany.
Nie ma partii prawicowych ?
A Nowa Prawica,Prawica RP? To lewica, tylko nazwa dla zmyłki?
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShadowN,
to że ktoś nie popiera żadnej opcji politycznej, nie oznacza, że jest ślepy na to co się dzieje wokół i że nie będzie reagował. Apolityczność nie oznacza ślepoty.
Pozdr.
A sXe, to styl życia, a nie popieranie marksizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infaco, a w historii lewica nie walczyła przeciwko lewicy?
Kto się złapał za gębę jak nie narodowy socjalizm z socjalizmem bolszewickim?

jeden z wielu przykładów..
Prawica to nie tylko hasła, sztandary i tradycjonalizm..

Apolityczność nie oznacza ślepoty".
brzmi jak dziecięcy slogan..

to czy sXe jest stylem życia, czy tylko modą, weryfikuje się bardzo szybko jak z iksów ludzie stają się alkoholikami a z wegan bywalcami McDonalds.

ps. Nawet jeśli chodzę, to znaczna większość tekstów nie robi na mnie wrażenia..

pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infaco! Nie przeceniasz naszych nazioli? Czyżby byli, już tak, wpływową organizacją w Europie, że walczą o przynależność Południowego Tyrolu do Niemiec?
@ cairo! Ty to masz jakiś inny internet w tej Canadzie? Może faktycznie jak niektórzy mówią: komuna, cenzura i indoktrynacja;)

Kolego, chyba nie widziałeś kto bardziej się maskował 11.11. Kto pałki, kastety, zestawy medyczne przywiózł na marsz. Te apteczki to pewnie samarytanie, ale jak wytłumaczyć pałki i kastety???
Tak bardzo się użalasz nad przemianami w Polsce... Pragnę ci wyjaśnić, że nie prawica, ale układ okrągłostołowy się temu przyczynił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martianie!Ależ to przecież symbol naszych PATRIOTÓW"
Nie powiewała Ci taka flaga nad głową podczas marszu?
Poważnie- nieprzeszkadza Ci to? jako Polakowi?

ShadowNie- Więc po co chodzisz? skoro 99,9% to lewacy?

Obaj Panowie- Właśnie czytałem artykuł w pewnej prawej" gazecie-oczami patriotycznego kibica".
Było o zadymie z wąsami(mniemam że policją),kamieniach,petardach, bieganiu w pogoni za pedałami, o tysiącach kibicowskiej braci.Ciekaw jestem ilu z tych patriotycznych panów wie, kim był Roman Dmowski, nie wspominając o np: Henryku Dobrzańskim lub Auguście Fieldorfie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja widziałem a żywca" :)
Martianie Patriota nie znaczy faszysta.
Ale pajace biegające 11 listopada z polską flagą a na codzień nie robiący nic dla kraju, nie mają z patriotyzmem nic wspólnego.
Postawilście na ilość, nie na jakość:/
Kastet znaleziono sztuk 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Martianie!
Czy sam nie pisałeś, że strój o niczym nie świadczy?
Jak ktoś lubi żywe" kolory, to nie jest patriotą?
Musi być koniecznie brunatny?
Maski były po obu stronach- zaprzeczysz?
Też nie chcę trafić na redłajcza.
Bębenki Ci przeszkadzają, a wyrywanie i rzucanie bruku już nie?
Niemcy źli, Serbowie i Czesi rzucający w polską policję to już ok?
O spalonych wozach zapomniałem:)
Słyszałeś rosyjskie piosenki?
Masz super słuch, bo ja nie słyszałem.
Ilu policjantów zostało poszkodowanych przez lewaków"?
Chociaż jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infaco, krzyz celtycki jest uzywany na calym swiecie, nie tylko w Polsce, i tak samo mnie razi jak morderca guevara-che na koszulkach czy sierpy i młoty..

Totalitaryzm mi nie imponuje, a idiota znajdzie się w każdym społeczeństwie..

ps. na punkowe koncerty zwykle chodzę dla muzyki, zwłaszcza że wiele kapel robi teksty o sprawach ktorych nigdy nie przeżyło, albo których nie może pamiętać..

Nie raz widziałem jakie poszanowanie do polskiej flagi i narodowości mają ludzie z kręgów antyfaszystowskich", dlatego mam na to wyrobiony pogląd, podparty latami praktyki.

Nie raz też musiałem się bronić przed mieszańcami", nie odróżniającymi wartości narodowych od NS, więc i druga strona nie jest mi obca w tej kwestii..

Faszysta to pojęcie płynne używane do bicia kasy i medialnej piany, tak samo jak antysemita czy komunista..
Wątpię w to, iż znaczna większość ludzi nazywających kogoś sloganem X", kiedykolwiek poznała historię od źródła zaczynając a nie od syntetyków..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropimy faszystów!
http://www.rp.pl/artykul/751495,761645-Antifa-chwali-sie-napasciami.html

Jakież iefaszystowskie" gesty w wykonaniu Antifa-pseudoskins (skinheadami to tylko oni siebie mogą nazywać, dla mnie każdy kto robi politykę nie jest skinheadem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martianie, obejrzałem i nie wierzę w twoją naiwność, szczerze, tak bezkrytycznie wierzysz w to jak zrobiony jest ten film? Rozbawiłeś mnie kolego :))))
Shadownie, artykuły w rzepie są dla mnie tak samo wiarygodne, jak dla ciebie w wyborczej. A w Fakcie nic nie napisali?
Ktoś pisał z was o Papkożercach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jestem rad widzieć kogoś w dobrym humorze;)
Infaco
Myślisz, że film to jakiś przekręt? Może efekty specjalne, tricki filmowe? Może to wszystko to aktorzy i statyści a odgłosy audio nałożono? Pewnie też manipulowano przy kolorach, ponieważ kolorowa niepodległa" jakaś, taka brunatna wyszła...
Masz rację ja jestem naiwny a film to pewnie niecny spisek jak ten z lądowania na księżycu;))) Musisz zachować rewolucyjną czujność i obnażyć niecne praktyki mające na celu otumanić internautów... Proponuje udać się do Dänikena w celu ekspertyzy!
W internecie sformułowania typu aiwny" czy ozbawiłeś mnie" zazwyczaj świadczą o braku argumentów oraz o poziomie uczestnika dyskusji...
Co do Rzepy to wydaje się być rzetelna w przeciwieństwie do GW której artykuły historyczne" były na forum, już wielokrotnie poddawane krytyce i ośmieszane. Możesz bez problemu znaleźć i poczytać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martianie-

Kolorowo źle, czarno źle, to może powinniśmy na żółto się ubierać?
Szkoda,że nie odpowiedziałeś na pytania.
Chociaż NIE WIERZĘ, że zabrakło Ci argumentów.
Argumentów mam sporo.
http://vimeo.com/32532241
natomiast ten film pewnie jest zmanipulowany.
A swoją drogą, podobno niezaspokajanie swoich odmiennych potrzeb seksualnych, budzi w człowieku obsesję i frustrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie