Skocz do zawartości
  • 0

lufa dubeltówka czy samoróbka??


pepekevo

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

,,bo nawet to gwintowane nie jest,,:) a czy musi mieć gwint ? lufa to lufa,istotna część broni jakby nie patrzeć. Do góry wołami pisze na zielono czego nie można dawać do id i to powinno być jasne ale to oczywiście nie mój wątek i nie mój problem. Mam nadzieję że kolega pepekevo wybaczy mi tę nadgorliwość:)
Co do samego przedmiotu to poszukałbym pośród ruskiej broni myśliwskiej z epoki,z tego co pamiętam to tam specjalizowano się w jednolufowych strzelbach myśliwskich kal 12 (18,2mm)
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyfus uczył? to ucz się dalej :) wymiary to podstawa... średnica - 18 mm - średnica otworu?, przewód lufowy gładki czy z gwintem?... wtedy ktoś luuknie zobaczy wymiary i pewnie ci pomoże... a i dokładniejsze fotki szczegółów tak na razie to może być i wiatrówka ;) pozdrawiam
szczurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego karabin nie przesadzaj kolega pepekevo nie pyta się o id arsenału tylko o kawałek rury bo nawet to gwintowane nie jest.co do samego przedmiotu to szukaj w rodzajach broni myśliwskiej jednolufowej(gładkolufowej)koniecznie podaj długość bo bez tego to cienko.pozdro czarek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie