Jump to content

czarek100

Forum members
 • Content Count

  1804
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=1649486 Nie dałem rady zrobić zdjęcia więc zapodaję link do mapy,myślę że to nie jest problemem
 2. siemka ,jeśli zbierasz te dupki to mam trochę i z chęcią się na coś wymienię
 3. witam! ja niestety nie miałem jeszcze możliwości służyć w wojsku,ale służył mój starszy w latach 84-86 jednostka wojskowa 1441 Powidz i jednostka wojskowa 3486 Śrem. szukam ludzi którzy tam pełnili służbę w tych latach w 8-mej kompanii zaopatrzenia.
 4. kiedyś chyba ze trzy lata temu pytali mi się o części od stuga z resztą identyfikowane na forum,myślę sobie no dobra muzeum fajna sprawa złożą może będzie cieszyć oko zwiedzającego ,ale jak zobaczyłem fotki tego co na placu leży i rdzewieje(nie tylko stug)to zmieniłem zdanie.
 5. akurat kolego ja chodzę po monicach przez te lata i ja tak przetrzepałem ale na pewno coś jeszcze w ziemi siedzi.kolego Marku podaj swoje gg to pogadamy na spokojnie.
 6. chodzę od siedmiu lat najpierw z chińczykiem potem z garrettem 250 a teraz chwilowo zostałem bez wykrywki,co najlepsze nigdy nikogo z sieradza nie spotkałem w terenie.
 7. witam ja też jestem z sieradza,na razie nie mam wykrywki ale jakby ktoś chciał pokopać to chętnie się zabiorę z samej ciekawości.
 8. witam ma ktoś jakieś mapy Sieradz i okolic z 2 wś i takie z 1700,1800 .za pomoc będę bardo wdzięczny.
 9. spalić stodołę i przeszukać zgliszcza,a tak na poważnie u sąsiada jest lufa od flaka podpierająca szopę i obrotnica czy coś takiego służąca jako klomb do kwiatków.U kogoś na wsi w chacie lufa od czołgu służy jako wkład do komina i jest całkowicie zamurowana.U mnie umywalka wojskowa służąca jako stolik do gazówki,skrzynia brudr fuhs czy jakoś w ten deseń"z 1945r za kuferek na ciuchy,barak niemiecki służący za szopę.no i to tyle pozdro
 10. witam koledzy mam zapytanie od ilu lat teraz można prawko na takie cudo zrobić?kiedyś słyszałem o zarejestrowaniu jako zabytek ,czy do tego jest potrzebne też prawko?ile pali bo słyszałem że ile zdąży oraz ile cieknie bo słyszałem że ile chce.za ile da się coś takiego kupić w stanie takim żeby odpalał?
 11. witam ładne ptaszki koledzy zazdroszczę i żałuje że ja jeszcze ani jednego nie trafiłem oczywiście oprócz niemieckiego.pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information