Jump to content

czarek100

Forum members
 • Content Count

  1804
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie z racji że nie nie było mnie na forum 3 lata ,znalazłem wczoraj taki nieśmiertelnik i liczę na pomoc w odszyfrowaniu co to za jednostka
 2. http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=1649486 Nie dałem rady zrobić zdjęcia więc zapodaję link do mapy,myślę że to nie jest problemem
 3. witam mam menażkę wydaje mi się że polska nie mam do niej góry więc nie wiem na 100% ale mocowania po bokach są identyczne ,tyle tylko ze jest stalowa
 4. siemka ,jeśli zbierasz te dupki to mam trochę i z chęcią się na coś wymienię
 5. witam! ja niestety nie miałem jeszcze możliwości służyć w wojsku,ale służył mój starszy w latach 84-86 jednostka wojskowa 1441 Powidz i jednostka wojskowa 3486 Śrem. szukam ludzi którzy tam pełnili służbę w tych latach w 8-mej kompanii zaopatrzenia.
 6. kiedyś chyba ze trzy lata temu pytali mi się o części od stuga z resztą identyfikowane na forum,myślę sobie no dobra muzeum fajna sprawa złożą może będzie cieszyć oko zwiedzającego ,ale jak zobaczyłem fotki tego co na placu leży i rdzewieje(nie tylko stug)to zmieniłem zdanie.
 7. dzisiaj czeka mnie chyba dłuższe posiedzenie,spać nie można bo duszno i komary gryzą):
 8. akurat kolego ja chodzę po monicach przez te lata i ja tak przetrzepałem ale na pewno coś jeszcze w ziemi siedzi.kolego Marku podaj swoje gg to pogadamy na spokojnie.
 9. chodzę od siedmiu lat najpierw z chińczykiem potem z garrettem 250 a teraz chwilowo zostałem bez wykrywki,co najlepsze nigdy nikogo z sieradza nie spotkałem w terenie.
 10. witam ja też jestem z sieradza,na razie nie mam wykrywki ale jakby ktoś chciał pokopać to chętnie się zabiorę z samej ciekawości.
×
×
 • Create New...

Important Information