Skocz do zawartości
  • 0

Zapalnik granatu F-1 ?


kickerman

Pytanie

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego kickerman
jak koledzy piszą powyżej, odpuść sobie i zutylizuj to ustrojstwo, na moje oko nie dokońca wygląda na bezpieczny. Fant wart funta kłaków. Na znanym portalu aukcyjnym za parę groszy kup sobie ćwiczebny,będziesz miał spokojne sumienie, i paluszki całe. A propos na fotkach które wrzuciłeś założyłbym się, że są śladowe ilości środków inicjujących, pentrytu, lub piorunianu. Jednym słowem gra nie warta świeczki
Pozdrawiam gudek82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ave mylisz się nie jestem fanatykiem niebezpiecznych fantów w domu (ten jakoś wydawał mi się bezpieczny ale się myliłem)

po przeczytaniu jednego artykułu zmieniłem zdanie co do zapalników i poznałem ich działanie i budowę.


dzięki wszystkim za ostrzeżenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kickerman :nie wiem ,nie znam,ewentualnie wydaje mi się bezpieczne,każdy popełnia błędy,lecz akurat ten mógł grozić kalectwem Twym lub bliskiej Ci osoby. Popatrz, poczytaj.Fora takie jak to, to istna kopalnia wiedzy.Reasumując zanim coś trafi w Twe progi musisz być pewny tego ,że nikomu to krzywdy nie zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz w swoich paluchach spłonkę pobudzającą,z łatwością Ci je rozmaże na ścianie.Ale przecież wiesz lepiej,baw się dalej.

zaślepka ale wybita już a w środku błoto" -czyli tłumacząc z Twego fachowego języka: odłamana cześć tulei opóźniacza a w środku kanał wypełniony ścieżką prochową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie