Skocz do zawartości

nowy rutusik


nazgul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! O nowych Rutusach...cewkach do starszych...itp,itd ciągle ktoś podtrzymuje temat i nic z tego nie wynika od dawna.Tak...jesień ,to dobra pora na nowości... ?! Każda pora jest dobra...o ile są jakieś nowości ! Pozdrawiam !

P.S.Od razu informuję,że nie oczekuję żadnych nowości...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 582
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy ktoś ma jakieś info o nowym rutusie?
Motyla noga kurcze pióro wrzesień się kończy jeszcze tylko ok 33 godz września a o nowym rutusie ani widu ani słychu...
Najlepiej co by się Pan ikt" wypowiedział ile trzeba czekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazgul napisał:
ma to być sprzęt z trzema filtrami,jeden tryb na depozyty i większe gabarytowo,statyk,i co mnie cieszy kolorek ,ma być wyeliminowane kopanie między innymi rdzewiuchów,typu gwożdzie itp.TYLKO CZYSTY KOLOR."

Co do trybu na depozyt i większe gabarytowo... jaki zasięg?
No i kiedy wyjdzie!;D Bo zastanawiam się czy warto teraz kupić Proximę czy poczekać chwile, dołożyć kasy i kupić nowy model...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czyżby było tak jak z większą cewka do proximy cos tam bylo kiedyś słychać a jakos wciąż nie widać, a użytkownicy niektórzy czekają. Trochę to niepokojace wszystko jest, bo widać niektórzy już zaczęli tracić cierpliwość, a szkoda bo sezon już się kończy zaczna sie obnizki używanego sprzętu i niestety firma przez taka sytuację może stracić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu gadałem z Arkiem, sprzęt ma wyjśc na pewno do końca roku, jeśli chodzi o wygląd to wygląda jak proxi tyle że to typowy moneciak, cenowo troszkę droższy od proxi, ale na pewno grubo poniżej 2 tyś.Mam nadzieję że nie zdradziłem żadnej tajemnicy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie - moneciak droższy od sprzętu uniwersalnego jakim jest Proxima ?? Trochę to dla mnie dziwne.
Jeżeli wygląd będzie ten sam co Proxi to niestety pewnie będzie ciężkawy...
Skoro Proxi jest prawie za 1500zł to ile to jest grubo poniżej 2000zł ??
Wiele niewiadomym a do końca roku coraz bliżej...Później może być jednak że może na wiosnę ;-)

Ciekawe kiedy premiera większej cewki do Proxi na którą tak wszyscy miłośnicy militarki czekają z utęsknieniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to doczekaliście się nowego detektora,
na forum Proscana pierwsza wiadomość od producenta.

Od przyszłego tygodnia będzie w ofercie nowy wykrywacz Rutus Argo." oraz poziom szumów elektroniki został zmniejszony w stosunku do PROximy ......ponad pięciokrotnie czyli zasięgi są większe"
Bardzo ciekawie się zapowiada trzeba przyznać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie