Skocz do zawartości

nowy rutusik


nazgul

Rekomendowane odpowiedzi

rutus
Producent Rutus


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 37
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 7:32 pm Temat postu:

Z oferty wycofam Draco" , Proxima zostaje , Argo jest potrzebny jako wykrywacz mocniejszy , bardziej elastyczny, bardziej dojrzały inżyniersko " od Proximy. Następny wykrywacz ( może już za miesiąc ) to ten obiecany na wiosnę moneciak chodzący na 16 kHz.

pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 582
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiatam,jestem własnie na etapie zakupu rutusa argo i mam takie pytanie,chodzi mi o to czy ma sens kupowac Argo ze standardowa cewko czy lepszym wyborem bedzie proxima z oprogranowaniem 3.0 i cewka od argo DD,poniewaz gdzies wycztalem iz sa one kompatybilne?prosze o pomoc bo we wtorek wybieram sie po wykrywacz.dziekuje i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co kombinowac i wchodzic poprostu w Argo a nastepnie w cewke DD dedykowana do tego modelu.Czy ktos z was posiadał proxime i przesiadł sie na argo,czy jeszcze za wczesnie na stwierdzena czy wielka roznica miedzy nimi panuje?Dziekuje i Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to dopiero ruszyla sprzedaz argo, i jeszcze mało kto mogł się przekonać o wyższości argo nad proximą,i z tego co widzę to producent na allegro wystawił argo na sprzedaż ale nikt tak za bardzo się nie kwapi do kupna,,każdy się waha i czeka na pierwsze opinie użytkowników nowego sprzętu,,druga sprawa nadchodzi zima i pewnie na pierwsze spostrzeżenia trzeba będzie jescze trochę poczekać ,sam zamierzam zakupić tę wykrywkę ale również się zastanawiam,poniewaz nie długo ma wejść do sprzedaż garrett AT PRO i z tego co pisza może być również niezłym sprzętem godnym zakupu,poczekamy zobaczymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące Argo to nikt na tym etapie nie odpowie więcej niż Arkadiusz Rutyna. Wystarczy jeden telefon i już wiecie jakie są różnice, zmiany i co ze statykiem. Gośc naprawdę nie gryzie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przyszedł:)
Też w weekend zrobię pierwsze testy jeżeli pogoda pozwoli.
Mam Solarisa to jakieś małe porównanie pewnie będę miał.
Jak czas pozwoli to zrobię również porównanie w zaśmieconym terenie cewek standardowej i CC (bo zamówiłem również CC)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jeżeli możecie to sprawdźcie Panowie czy Argo widzi drobną srebrną monetkę leżącą na żużlu.Solaris jak i obecna moja Proxima niestety nie widzi 1/24 talara(choć wcale to nie jest taka drobna monetka).Jest to dla mnie ważne żebym wiedział czy brać pod uwagę przesiadkę z proxy na argo.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czekam z niecierpliwoscia na testy z terenu oraz zasieg w ziemi i w powietrzu dla dynamika i statyka na typowe przedmioty, jak bedzie sie zachowywal na polmosy. monetki guziki itp drobne przedmioty w zasmieconym terenie,
czulosc do 39 jak w proximie? roznice w zasiegu znaczne przy zmianach czulosci? roztrajanie? zachaczenie o krzaki, dziwne syglany? bedzie sie gryzl z innymi rutusami np z proxima, solarka? zmiana czestotliwosci pracy wplynie na zasieg?

Nikt czy tym razem doczekamy sie duzej cewki na militarke"?? Mysle ze DD oraz ta na militarke zadowolila by wiekszasc forumowiczow bo kazdy by mial cos co mu potrzeba
Zasiegi jak sie maja w stosunku do Proximy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie