Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 2


kopijnik2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Między dokładnie tymi dwoma pociskami nie ma związku, nie wyszły nawet w tym samym miejscu. Na zdjęciu pokazałem, że jak dla mnie pasuje jeden do drugiego (a więc jeden leciał i dostał w powietrzu drugim, którego nie znalazłem). Albo został zdeformowany w jakiś inny sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy tymi dwoma pociskami to oczywiste,rozchodzi mi się o teorie zderzenia w locie z innym NN pociskiem.
Pociski zapalające/wskaźnikowe itp,zawieraj różne widowiskowo wybuchające mieszanki - sprawce tego powyginanego cuda.
Jak się postarasz to pewnie dopasujesz go na parę innych sposobów:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mennica Ujazdów. Miedź, średnica 16 mm; ciężar 1,35 g. Ten egzemplarz odpowiednio: 1,07 g; 15,9 mm.

W Katalogu Monet Polskich 1649-1696 z 1982 r Czesława Kamińskiego-Janusza Kurpiewskiego poz. 37 na awersie pod torsem Króla nie ma literek T.L.B. na tym egzemplarzu są. Na rewersie data w katalogu jest 1663, na tym egzemplarzu też jest 1663, w innych jest 166.3; w katalogu nie ma herbu „ślepowron” na tym egzemplarzu niestety jest.

Piszę to dlatego, że egzemplarz z katalogu ma ocenę R5!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumaczenie dowcipu...

gość sprzedając monetę powołuje się na super rzadką pozycję w katalogu
>>>>W Katalogu Monet Polskich 1649-1696 z 1982 r Czesława Kamińskiego-Janusza Kurpiewskiego poz. 37 na awersie pod torsem Króla nie ma literek T.L.B.

- i podnosi wartość" swojego poprzez odmienność"
>>>na tym egzemplarzu są
>>>w katalogu nie ma herbu „ślepowron” na tym egzemplarzu niestety jest.

i konkluzja - czyli GRANDE FINALE
>>>Piszę to dlatego, że egzemplarz z katalogu ma ocenę R5!.


--------------------
czyli biorę normalny - opisuję go na podstawie rzadkiego (bo nienormalnego) by wytworzyć wrażenie - że opisywany jest rzadszy od katalogowo rzadkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie