Jump to content

2011/Iron Sky


Kurt

Recommended Posts

W przyszłym roku na ekrany kin ma wejść dość niecodzienny film który można by powiedzieć wielu zniesmaczy, inni stwierdzą że szkoda kasy a jeszcze inni ..............

Rok 1945. III Rzesza chyli się ku upadkowi. Z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Po ciemnej stronie ziemskiego satelity zakładają kosmiczną bazę, w której znajdują schronienie. Mijają lata. W roku 2018 rozpoczynają inwazję na Ziemię.
trafiłem na dwa testery:
http://www.youtube.com/watch?v=4KEueJnsu80&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DeAfoiN5SDw&feature=player_embedded
pojawił się też kanał na yt odnośnie owej produkcji :D
http://www.youtube.com/user/energiaproductions#p/c/F5CD
Pozdrawiam Kurt

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Trochę kolejnych wieści odnośnie powyższego filmu który miał ukazać się w tym roku, niestety z powodu problemów finansowych.Światowa premiera zapowiedziana jest na 4 kwietnia 2012.

I doczekaliśmy się! Do tej pory twórcy Iron Sky zaserwowali nam dwa teasery, które służyły praktycznie za materiały promocyjne. Tym razem zadebiutował pierwszy teaser z prawdziwego zdarzenia, czyli ze scenami prosto z filmu. Tak, inwazja nazistów z Księżyca ma się dobrze i nawet data premiery została już ustalona. Koniec znanego nam świata coraz bliżej…"
http://www.youtube.com/watch?v=kNDaOFQ6g2I
Ciekawostką niechaj będzie to że za stronę muzyczną odpowiedzialny jest zespół Laibach o którym zapewne co niektórzy słyszeli a ci którzy nie słyszeli to zapraszam do kliknięcia w link poniżej :D
http://www.youtube.com/watch?v=d5pRLZkJdP8&feature=related

pozdrawiam Kurt
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information