Skocz do zawartości

siłownia


janczar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja od miesiąca robię tak.
Codziennie ćwiczę z własnym ciałem (tzn. pompki, brzuszki itp). Robię 5 serii po 60 pompek, 80 brzuszków z odstępami po 2 minuty. Do tego również biegam po 3 kilometry. A co drugi dzień chodzę na siłownię, bo w domu nie mam. I po każdym treningu biorę 6 tabletek kreatyny. Do tego jem pokarm wysokobiałkowy i bogaty w węglowodany. Pije aby mleko i wodę mineralną. Sporo przybrałem na sile, i w wyglądzie. Od wakacji mam zamiar jeszcze zapisać się na kickboxing.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ostrych ćwiczeniach fizycznych i podnoszeniu ciężarów nad głowę, czyli barki triceps na siedząco, obręcze barkowe itp. strasznie to wbija" ciało, mnie wbiło 4 cm, kręgosłup mi siadł. Kreatynę warto brać jak twój organizm zaczyna zwalniać z rozwojem, tzn. pod koniec pokwitania, gdy masz już rozwinięty układ kostny, ale nadal wysoki poziom własnego testosteronu. Wtedy naprawdę daje to efekty. Aby rozciągnąć i urosnąć wspaniały jest basen i pływanie, poza tym bardzo odpręża mięśnie i doskonale ćwiczy wytrzymałość. A czym popijasz kreatynę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo zaopatrz sie w dobry sprzęt albo zacznij chodzić na silownie, przez pierwsze dwa miesiace rob cwiczenia ogolno rozwojowe tzn. na kazda partie ciala. CO do rowerka i stepera radzil bym odpuscić jesli chcesz zdobyc cenna mase. Po tym okresie zacznij robic cwiczenia na poszczegolne partie np. klatka+triceps. PAmietaj ze warto jest zmieniac trening co 3-4 miesiace zeby miesnie nie przyzwyczajaly sie do poprzednich cwiczen, zawsze masz po tym lepszy przyrost. Odnosnie przyrostu na poczatku jest zawsze duzy, potem zaczynaja sie schody, i wymysly co by nie kupic zeby byc duzym. Odnosnie odzywek pocwicz 3-4 miesiace, bo poki co jak zaczynasz nie ma sensu brac niczego, nie bedziesz miec wystarczajacych efektow. Do kreatyny warto jest dorzucic
jakas 3kg paczke masy tj. proszek weglowodanowo-bialkowy. Kreatyne jak juz bierzesz to bierz do 15g na dzien, wiecej nie ma sensu brac bo wysikasz. Odnosnie diety mozna ja ulozyc ale trzeba rygorystycznie przestrzegac. Ja polecam na poczatek na wieczor szejk weglowodanowo-bialkowy. Zeby sie zmasowac jemy duzo wegli, warto jeść co 3h, duzy ryb, tunczyka, platki owsiane, jeczmienne. A jeszcze odnosnie odzywek, jednego rozsadzi innego nie, wszystko zalezy od genetyki.

P.S. Nie czytalem watku od poczatku, moglem sie gdzies powtorzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie