Skocz do zawartości

siłownia


janczar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No widzę, że spece doradzają poważne koksy w postaci dextrozy. Rzeczywiście to wspaniały specyfik, który pomaga w nabawieniu się próchnicy i zatwardzenia. Ja od siebie polecam tribulon - może włosy na klacie urosną...

janczar wbij na sfd, daj plan, dietę do oceny - chłopaki Ci pomogą (tylko nie pisz im o tej dextrozie, bo mogą ze śmiechu nie wyrobic), o braku skuteczności cukru (m.in. tego z soku winogronowego) też tam poczytasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Witam.
Nie ma jak to praca,ciężka praca fizyczna na budowach,na wsi przy wyrzucaniu makaronu z obory lub żniwach itp równie ciężkie.Dieta? Pęto swojskiej kiełbachy i garnuszek bimberku lub swojskíe mleko ,do tego chleb bez chemikali z domowego sabatnika -ot dieta i siłownia. Na takiej diecie ludzie na wsiach dożywają setki i chłopy jak dęby. Po tych waszych specyfikach podejrzanie brzmiących to najwyżej pisiorki przestaną namioty stawiać a skóra nie nadąży się rozciągać i porobią się wstrętne rozstępy,mało tego to jak przestaje się to brać to wszystko flaczeje i skóra wygląda jakby míała z 90 lat. Czy warto?
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jak na wsi mieszkasz to co ty jeszcze więcej chcesz?:) Wynalazków lepiej nie próbować nawet. Wielkie muły i szeroki kark to nie wszystko,widziałem kiedyś jak facet postury ,,pół gościa,, dał solidne lanie bramkarzowí typu King Kong. Zaraz nasunęły mi się słowa pewnego stratega że to szybkość jest duszą wojny:) W takím cielsku nawet serce źle pracuje,o przerośniętych podrobach nie wspomnę. Podobnych specyfików używa się do tuczenia świń jako dodatki do pasz. Jeśli trzymasz świnki to wiesz jak na paszy szybko ídą a jak powoli na mokro. Zobacz skład paszy a te ,,odżywki,, dla ludzi,niewielka różnica ukryta pod ínnymí nazwamí i zmienione proporcje ale działaníe to samo.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie prawisz karabin..u mnie w zakładzie co kilka miesięcy są przyjęcia do pracy..ostatnio trafia się dużo szerokiej" w barach młodzieży..niby wysportowane(napompowane) sylwetki,kaloryfery jak się patrzy ;)..a jak się wezmie chłopaków a robotę",to zdechlaki wymiekają po kilkunastu minutach..sapie toto,dyszy,gałkami przewraca,aż człowiek sie boi że mu zejdzie chłopina do krainy wiecznych łowów..ogólnie cienizna..ale jak ktoś lubi wyglądać silnie" to już jego wola..ale zazwyczaj na wyglądzie się kończy..bo mocy w takich to nie ma..zdrów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak na budowie robie to majstry sie dziwia ze taki malutki chlopczyk a tyra takie ciezary:) juz gospodarki nie mam ale fakt robota dawala po d*pie. a kreatyne wzialem na sprobowanie.teraz juz odstawilem tzn skonczylem. i teraz szlaban schabowy schabowy i jeszcze raz schabowy:) teraz mam 115 w klacie i 38 w bicu. to nie jest duzo przy 179cm i 80 kg wagi.. karabin mi nie chodzi o wielki kark:) nie podoba mi sie taki wyglad. bo wiem jaki sa tego skutki.
a co do szybkosci to macie racje sam nie raz widzialem takie sytuacje. ale co glupim to glupim :D
zdrow
michal:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie