Skocz do zawartości

siłownia


janczar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie na czym grałem tylko gram dalej.:-) już 10 lat. Na akordeonie. A najgorsze jest to że przez 10 lat ciagniecia miecha w te i spowrotem wyrobił mi się lewy mięsień ten na zebrach z tyłu .To ten skośny chyba.Nie wiem jak on się nazywa nawet. A tam gdzie tylko gram na klawiszach jest normalny. I dlatego wziąłem się za ćwiczenie trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ręce są jako tako wycwiczone:-)
woytas to juz nie boli:p zdarzyłem się przyzwyczaić . Akordeon waży jakieś 20-30 kg ten nowy na którym gram akurat więc lekko nie jest. Po 2 godzinach ćwiczenia ręką boli fakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zależy mi na sylwetce, a co do siłowni to zaczynam sobie wyposażać to znaczy robię sam mam na razie hantle i ławkę rower stacjonarny steper i takie coś do rozciągania i zapomniałbym sprężyny też mam .
a ćwiczę codziennie po od 1 h do 1,5 H a czasami nawet 2 H ćwiczę ale to różnie zależy od czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na sile mi za bardzo nie zależy kiedyś czytaj tydzień temu obaliłem gostka 2 lata starszego który w siebie pakuje już dość długo na siłowni i dostał w łeb mi tylko na wyglądzie zależy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janczar zaopatrz się w drążek i wyciąg,ławke ,hantle no i długą sztange,do tego obciążenie,to na początek . widze ze zależy ci na wyglądzie,wiec trening kulturystyczny,nieprzesadzaj z treningami, dwie godziny to napewno zadługo, pamiętaj o rozgrzewce na początek,a po trenigu wrzuć aeroby -może byc rowerek lub steper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do diety, to policz sobie wg schematu:

jak chcesz się zmasować to:
2,2 g białka na kg masy ciała
4-5 g węglowodanów na kg masy ciała
1,1 g tłuszczy na kg masy ciała
z 3-4 l wody na dzień [ok 1,5 l na treningu]

z suplementów to na mase jakiś gainer, jak masz kase to np Weidera 7 kg - teraz chyba chodzą po ok 200 zł na allegro w
promowanych aukcjach ze sklepu, po jakimś czasie aminokwasy BCAA, jakiś monohydrat kreatyny, potem dopiero stacki
kreatynowe, np cell pump, storm, ale to jak już będziesz miał zastój, bo do 100 kg na klate przy systematycznym treningu bardzo łatwo dojdziesz.

jeśli jesteś początkujący to zrób sobie trening 3x tyg,
poniedziałek, środa, piątek [po 2 partie na trening]
tj pon.- np barki,nogi, środa - klata,biceps, piątek - plecy triceps. , przedramię możesz robić 2x tyg. brzuch też,
bo przy 5 g węgli na kg masy może Cie trochę otłuścić ;) zależy od genetyki. Lepiej budować masę na zimę, a z wiosną lekka redukcja.
Na początek rób 3 różne ćwiczenia na każdą partię, 4 serie z ilością powtórzeń 12-8. Po ok 3 miesiącach zmień rodzaj lub kolejność ćwiczeń.

pamietaj o rozgrzewce, szczególnie w nieogrzewanej siłowni, bo potem stawy i kości bolą jak od razu skoczysz do większego ciężaru.

główne ćwiczenia do rozwoju siły i masy - wyciskanie sztangi na płaskiej ławce, martwy ciąg, przysiady ze sztangą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to dieta! Jak nie masz diety to nic nie osiągniesz. Dietę ustala się indywidualnie dla każdego. Potem długo ćwiczenia bez żadnych odzywek do maksymalnej wydolności swojego organizmu. Może zając to pół roku ale warto. Jeśli chcesz ruszyć dalej to z suplementów zawsze polecana i dobra stara poczciwa kreatyna do tego hmb i coś na stawy glutamina, jeśli zaopatrzysz się w to to do kolekcji polecam aminokwasy, dodatkowo bardzo przydatne i dobrze działające witaminki, czyli jakiś kompleks polecam Vigor plus, dodatkowo swietna sprawa z Wallmarku magnez wapn i cynk, witamina b-12 do tego B kompleks i witamina E, witaminy te 2 razy dziennie przy intensywnych ćwiczeniach, ja jeszcze muszę przetestować Calgam czyli B-15 witamina wycofana z naszego rynku obecnie znowu się pojawiła, w opisie jest że wspomaga syntezę kreatyny więc chyba warto ją połączyć właśnie z nią i z d-rybozą która to wzmaga wchłanianie kretki. Pamiętaj sukces to DIETA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 6 weidera to nie byłbym taki przekonany,jest dobra dla kogoś kto ma porządnie wyrobione mięsnie i chce je nabić,dla poczatkujacych lepiej robic sobie dzień przerwy i robić ją 2 razy dłużej,efekt będzie a mieśnie w normalny sposób bedą się regenerować,pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie