Jump to content
  • 0

Dziwny scyzoryk.


kindzal

Question

Recommended Posts

Dzieki, dzieki... lubie takie gadżety i napewno zostanie w kolekcji !

Pozdr.

P.S. Dodam ze fant dostalem od kolegi, ktory go podniosl ze smietnika postalagowego, co moim zdaniem powinno rozwiac wszelkie dalsze watpliwosci odnosnie datowania:))
Link to comment
Share on other sites

Na patefon to mi to nie wyglada;))
Co do zdjec w stanie rozlozonym to ciezka sprawa, bo sprzecik jest tak zardzewialy na nitach, ze by sie polamal przy pierwszej takiej probie. Niema przy nim jednak zadnych korkociagow, ani innych bajer (grubosc: 3 mm).
Link to comment
Share on other sites

Wzorem użytkowym jest nowe i użyteczne rozwiązanie o charakterze technicznym, dotyczące kształtu, budowy i zestawienia przedmiotu o trwałej postaci, przy czym użyteczność takiego rozwiązania wyraża się możliwością osiągnięcia celu mającego praktyczne znaczenie przy wytwarzaniu lub korzystaniu z wyrobu o cechach wzoru użytkowego.
Link to comment
Share on other sites

Patent – potocznie: dokument wydawany przez urzędy patentowe; właściwie: prawo wydane osobie fizycznej lub prawnej do zabronienia innym osobom fizycznym lub prawnym zarobkowego bądź zawodowego użytkowania danego wynalazku bądź wynalazków (będących przedmiotem patentu).

:-)

C.
Link to comment
Share on other sites

Do lemoniady, nie do piwa. Właśnie ogłoszono, że liberałowie zamierzają wprowadzić całkowity zakaz spożywania alkoholu na plażach, a wódki (powyżej 18%) na festynach typu dożynki. Jeszcze trochę nas te europejsy poliberalizują, a nie będzie można nawet w domu wypić.
Link to comment
Share on other sites

Kol. kindzal,

wstaw, proszę, fotkę tego ustrojstwa w stanie otwartym. Nie widzę korkociągu i nożyka do konserw, a bez tych elementów co to byłby za patentowy" otwieracz.
Wycięcia wyglądające jakby miały służyć do zdejmowania kapsli mogą być dodatkiem do podstawowych funkcji scyzoryka". Tylko jakich funkcji? Bez rozłożenia nie razbierosz.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information