Skocz do zawartości

Absurdy PRL-u cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 weeks later...
Panie ukrywający się pod nickiem Jacek***, coś się tak tej cenzury uczepił? Wszak chwalisz wszystko, co było w prylu- nawet kolejki (bo wesoło było") i zbrodnię popełnioną na ziemiaństwie (komuna wybiła tę stonkę"). Jeśli pryl był Twoim rajem, to, jak mniemam, cenzura winna być żelaznym składnikiem Twego ethosu. Zasłużyłeś więc na wszystkie metody stosowane w Twej wyśnionej, socjalistycznej ojczyźnie bez ziemiaństwa, która takim ja Ty umożliwiła awans społeczny".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest tu złośliwy, to jedynie pan o nicku Jacek***, który przyrównał działania Moderatorów do komunistycznej cenzury:
Mam w domu taką gazetę jej tytuł to ,,Solidarność,,
Na jednej stronie ze 100 ingerencji cenzorskich.
Moje posty to pikuś tylko gdzie one są?A ja wyrastam nie na gwiazdę tylko na prześladowanego,PRL mnie nie prześladował to demokracja nadrabia."
Nie potępiam tego, wyrażam jedynie swoje zdziwienie, że admirator i beneficjent tamtego systemu czuje dyskomfort z powodu cenzury", realnej czy urojonej, mniejsza o to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja się na Was nie obraziłem,ja jestem na urlopie w Polsce,zbieram zdjęcia i inne materiały.Materiały są z mojego i mojej rodziny archiwum myślę że dla wielu będą ciekawe.
Powrócę to się odniosę do wszystkich komentarzy ,ja Was lubię więc myślę że powinno być wesoło.
Kiedy ? Wracam w czwartek więc myślę sobota niedziela.
Jedna propozycja,jeśli była by Wasza wola zamknąć ten i otworzyć cz.II.
To tylko propozycja,nic więcej
Pozdrawiam :Jacek Borcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie