Skocz do zawartości

Wizyta smutnych panów


RADNORI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dziś dołączyłem do grona osób, które miały zaszczyt gościć tak wybitnych gości. Wizyta była pobieżna, czy teraz można spodziewać się z nakazem? Jak to będzie wyglądało z kolekcją
którą posiadam-raczej w moim mniemaniu nie niedozwoloną?
Chyba się zaczął sezon, więc koledzy pilnujta się agenci nie śpią :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Skoro juz raz byli to pakuj manele, wszystko co pasuje do broni lub amunicji 2 metry pod ziemie wykrywke zawieź do ciotki. teraz nieznasz dnia ani godziny, następnym razem pewnie wszystko zabiora do adania"... szkoda nerwów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wyglądało to tak, przyszli i zapytali o mnie oraz że chodzi o zakupy w necie. W obecnej chwili jestem poza krajem, więc ojciec powiedział że mnie nie uświadczą. Niewiem czy wogóle ich wpuścił do środka, a znając go mógł tego nie zrobić. Tak więc nic nie zabrali i właśnie pytanie moje padło, jak to dalej może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, po jakich bilingach? Przecież jeszcze niema żadnego zarzutu, i co wyczytają z bilingów? Znajdą kontrahentów z Białorusi kupujących od kolegi broń?
internet już sprawdzili" Cały? Po prostu ktoś trafił na aukcje lub fotki z czymś 'zakazanym', sprawdzili IP(to nie problem) i zaprowadziło ich do domu tatusia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiaki też ludzie, przyszli pogadali z tatusiem ten im spokojnie powiedział jak jest, powiedział, że syna niema. Może pogadali z sąsiadami, wiedzą doskonale że nawet gdyby coś tam było to już pewnie tego niema, nastraszyli trochę kolegę, przestanie się w te klocki bawić albo będzie ostrożniejszy-więc po co sobie fatygę robić na darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprawdzić bilingi muszą uzyskać zgodę sądu/lub jakiejś innej wyższej instytucji, a żeby uzyskać zgodę/nakaz muszą mieć jakiś dowód na szemrane interesy kolegi. Oczywiście można obejść te procedury, ale zwykły posterunkowy raczej niema takiej możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w ich mniemaniu to szykuję jakiś atak zbrojny :)
A tak poważnie, to zakończyłem zakazaną tematykę. Teraz skupię uwagę na odznaczki i dokumenty( to chyba legalne). Jeśli idzie o wykrywkę to jeden problem z głowy- nie posiadam wogóle, choć zamierzałem kupić. Chodzi też by tatko nie miał problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zaminować i w powietrze wysadzić komputer,najlepiej wyjedż do meksyku.a broń spiłować gumówką,pamiętaj że nadal istnieje konspiracja ss i sd te służby nie śpią,poczytaj poradnik starego akowca,tam znajdziesz wskazówki,a tak poważnie to przyszli po sprężynki,śrubki,jak już napisałeś to dopisz co zakupiłeś na serwisie,nie wszystko co jest w broni jest ścigane prawem,najlepiej siedż tam tam gdzie jesteś,pamiętaj że każdy powrót samolotem do kraju cię demaskują,żadnych podróży lotem,tylko auto,napisz coś więcej bo są osoby co to ich interesuje np.mnie.ja korzystam z komputera kolegi radnego z PO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie demonizujcie. Wizyta była zapewne efektem jakiejs kontroli krzyzowej. Ktoś większy na tym wpadł, a Ty byłes jednym z kupujacych/sprzedających. Kazdy taki trop policja zobowiazana jest sprawdzić, odnotować odhaczyć, oni tez maja przełożonych, nadzór wiec muszą być rozliczeni ze dopełnili obowiązków.
Ze spotkania z Twoim ojcem pewnie zrobią notatke ze ewentualny świadek/podejrzany nie przebywa w kraju i miejscu zamieszkania , w którym też nie ma komputera itd, dopiszą ze zrobili anonimowe rozpytanie, którego nie było bądź faktycznie zapytali jednego sąsiada czy potwierdza wersje ojca i tyle. Moim zdaniem już jest po sprawie.
Gdyby mieli powazne podejrzenia to nie tak wygladalaby ta wizyta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suspendedanimation u mnie bylo za 2gim razem podobnie.
Tyle ze na fotach stalem z Mossbergiem,Rakiem,Glauberytem,p64,Glockiem...
Do tego doczepili sie filmikow wrzuconych na YT z uzytkowania tego sprzetu...
Nie wzieli jednak pod uwage jednego...foty i filmy byly robione ze szkolenia w firmie.ktore sie odbywalo na obiektach policyjnych z instruktorami z Komendy:P
Wiec ze tak powiem stracili podwojnie czas :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że magazynki mauserka, pewnie chcieli zobaczyć na co mi to. Chyba że jak kolega :adek: pisze ktoś większy beknął i sprawdzali dalej. A mogło tak być, bo były jeszcze poza serwisem zakupy. Jak gościu nie sprzątnął wiadomości to szli po sznurku do kłębka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie