Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 witam, proszę o identyfikacje tych oto przedmiotów. Z góry dzięki.
8total4 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Miło że się naprodukowałeś, ale polecam lekturę regulaminu.. Guziki mają swój dział, umieść je w odrębnym wątku, w odpowiednim podforum.pozdrawiam!
Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 oj tam panie moderatorze :P, to jedne z moich pierwszych postów, każdemu się zdarza, ;)
8total4 Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 61 postów , to nie jedne z pierwszych :)Jeżeli wszyscy zaczną deptać" regulamin, co wtedy powstanie??..Amba, zwana czasem i Anarchią ;)
stg1971 Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 orzełek orginał i ładny ,masz ciekawy sygnecik, handel i wymianę prosze załatwiać w dziale Ogłoszeń i na Priv.Total.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 14:48 20-07-2009
Luftlander Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 Łańcuszek do górnopłuka. A sygnet kantynowy niemieckich spadochrniaży Fallschirmjäger fajna rzecz.
dudzin Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 Odnośnie bardzo częstych ostatnio ingerencji adminów w dział identyfikacji. Dział jest zatytułowany: Identyfikacja (bez numizmatów)" - czyli, literalnie rzecz ujmując możemy tu umieścić wszystko, co chcemy z wyjątkiem monet;Z kolei drugi z interesujących nas działów jest zatytułowany: Monety, medale, guziki, pieczęcie i inne" - czyli znów literalnie rzecz ujmując powinny się w nim znajdować ww. przedmioty, ale również dzięki formułowaniu w tytule i inne" możemy tu umieścić każdy inny przedmiot do id., który tylko chcemy;Podsumowując moim zdaniem nazwy działów zapewne nie w pełni są adekwatne do zamierzeń administratorów. :))
Swiety82 Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 Za to REGULAMIN o ile się nie mylę jest dość precyzyjny -więc radzę się z nim zapoznać i umieszczać posty w odpowiednich działach. Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 13:27 20-07-2009
Sekal Posted July 21, 2009 Author Posted July 21, 2009 łańcuszek jest strasznie lekki, wyglada tak jakby łatwo było go przerwać.
8total4 Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 dudzin, numizmatami są także medale i medaliki, tak więc ie do końca" z tymi monetami"..
Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 witam, proszę o identyfikacje tych oto przedmiotów. Z góry dzięki.
Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 łuska do ppsh nie jest do ID, to tylko skala porównawcza do guzika bo myślę że każdy trzymał to w ręku ;)4
Mj Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 Co do łańcuszka to zgadzam się z bigbernim bo sam miałem kiedyś taką spłuczkę. A jeśli chodzi o to, że leżał w środku lasu...cóż wystarczy przejść się po innych lasach głównie przy drogach i da się zauważyć podejście przeciętnego Polaka do środowiska naturalnego. zdrów
Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 5. domysły mówią mi że to orzeł wrześniowy, tylko czy to oryginał bo nie jest to wykopek, znaleziony w piwnicy w starym domu.
Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 ja jeszcze nie skończyłem tworzyć postu a tu już odpowiedź, dzięki wielkie :D, wz.1829 znaczy ze jest z tego roku? tak się domyślam, od czego on jest?
Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 9. co to jest za pasek? widać na nim cyfry, 1911, niżej 1912 i coś jeszcze, obok niego leżała klamerka która jest na 14 foto.
Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 10. następny pasek, tym razem widać literki i data 1942,
Sekal Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 12. udało mi się znaleźć napis, nie mogłem go dobrze rozczytać ale jest napisane cos w tym stylu.ok instrumente, frankfurt (i chyba jeszcze) mein"od czego to jest? jakiś pomysł?
Question
Sekal
51 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.