Jump to content

marzenie odkrywcy....


vascode

Recommended Posts

Posted
Też tak jak inni koledzy mi się marzą takie odkrycia. A nawet jak byś miał takie coś to jeśli nie załatwił byś sobie zezwoleń to miał byś tylko problemy i ciągle odczuwał byś strach przed wizytą niebieskich .
Posted
Kol. Blezor:
Czy mówiąc o tym porąbanym kraju" masz na myśli Polskę?
Bo przyznaję, że zawsze mnie krew zalewa, jak czytam takie teksty - bo osobiście uważam, że kraj jest piękny, a to, że mamy prawo i jego przepisy do dupy, to zupełnie inna sprawa. Za ten kraj za dużo ludzi oddało życie. Pozdrawiam - Fl.
Posted
E tam, ja rozumiem ze mozna o czyms takim pomarzyc, ale mnie akurat to kompletnie nie interesuje.
Oddal bym ten caly zlom za jeden fajny znaczek, ciekawa lyzeczke czy fajna monetke w doskonalym stanie :)
Posted
oto moje skromne marzenie:
http://poszukiwanieskarbow.com/numizmatyka/powstanie/dukat-duzy.jpg

a to piosenka o nim:
http://www.youtube.com/watch?v=ZKwsYvz59LE

:o)
pozdro!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information