blezor Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 No marzenie odkrywcy. Ciekawe ile by za to dostal w tym porabanym kraju?
Swiety82 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Marzenie odkrywcy? a to ciekawe..... wybacz, ale mam inne marzenia :) Osobiście to za darmo bym tego nie wziął...
pik78 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Tak jak przedmowcy ,nic tu ślicznego" nie widze. Vascode ,o takich rzeczach marzysz ?
michal16 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Też tak jak inni koledzy mi się marzą takie odkrycia. A nawet jak byś miał takie coś to jeśli nie załatwił byś sobie zezwoleń to miał byś tylko problemy i ciągle odczuwał byś strach przed wizytą niebieskich .
Thomson. Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Z takim osprzętem w domu- ciężko by im było przejść przez pierwsze drzwi ;)
Flanker Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Kol. Blezor:Czy mówiąc o tym porąbanym kraju" masz na myśli Polskę?Bo przyznaję, że zawsze mnie krew zalewa, jak czytam takie teksty - bo osobiście uważam, że kraj jest piękny, a to, że mamy prawo i jego przepisy do dupy, to zupełnie inna sprawa. Za ten kraj za dużo ludzi oddało życie. Pozdrawiam - Fl.
Prezes14 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 łeeee tam. ja już bym wolał garnek złotych monet ;]
PAWEL*STRC Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 gdyby prawo było inne to tak na serio można by pomarzyć o takich rzeczach ;/
Cpt.Nemo Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 E tam, ja rozumiem ze mozna o czyms takim pomarzyc, ale mnie akurat to kompletnie nie interesuje.Oddal bym ten caly zlom za jeden fajny znaczek, ciekawa lyzeczke czy fajna monetke w doskonalym stanie :)
Hansdekawka Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 A co będzie z takimi marzeniami jak sejm dopuści ten nowy pomysł o dostępności do broni???Czy coś takiego będzie podlegało ściganiu???
8total4 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 oto moje skromne marzenie:http://poszukiwanieskarbow.com/numizmatyka/powstanie/dukat-duzy.jpga to piosenka o nim:http://www.youtube.com/watch?v=ZKwsYvz59LE:o)pozdro!
pomsee Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 To Polska - znalazca chciał opchnąć parę monetek na Allegro i dostał 15 lat ciężkich robót ;)
bossmann1 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 komus sie fartnelo.niech te monety nawet zeta warte ale jaka adrenalina przy wydobyciu.
maxim026 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 gdyby to odkopał ktokolwiek to by tego nie oddał,chyba że total idiot .fajne znalezisko,PATAGONIKI HISZPAŃSKIE
bossmann1 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 i kolega napewno obrazil tu co niektorych.bo z pewnoscia znajda sie tacy co to oddadza tam gdzie to powinno lezec.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.