animal66 Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Jak w poprzedmim -proszę o pomoc w ID. na lufie sygnatury: 8Tc i w kolejnym poście zdjęcie pozostałych sygnatur.
Skok Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Szybkowymienna lufa do MG42 podlegająca pod ustawę o broni i amunicji.Pozdr
pomsee Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Proszę o pomoc w id - na zdjęciu widoczne sygnatury.__________________________Animal66 nie mnóż wątków, fotki umieszczaj w jednym dotyczącym przedmiotu.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 19:17 09-07-2009
animal66 Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 jak podlega ustawie to co z tym zrobić ? zakopać ?
animal66 Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 huk sam jesteś chłop - musiałem się sporo naorać żeby to wyiągnąć
sudajew Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 albo mi oddaj:D po prostu nie trzymaj na widoku sie nie chwal policjiładny fantpzdr.
Hansdekawka Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Najlepiej:Nie wykopywać.Nie mówić nikomu.Nie robić fotek.Nie umieszczać na forum.Nie zadawać głupich pytań.
stg1971 Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 zasobnik wymienny do mg-42,czasz wymiany około 4 sekund tyle i tak szkolili w okresie 2 wojny.szybko.
Hansdekawka Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Co zajarzył,? co zajarzył???Przecież on tego nie miał!!!
maxim026 Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 w ładnym stanie ta lufa,szkoda że wróciła do matki ZIEMI.ale fant giteski.zdrów
Czlowieksniegu Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Animal- zaufaj nam. Huk ( po przychówku patrząc ) na 100 % jest chłop i to na schwał.
animal66 Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 poszła biedaczka już do ziemi w miejsce jej pierwotnego soczynku - speniałem i zakopałem - ale wiem gdzie ;-)
animal66 Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 nie soczynku tylko oczywiście spoczynku - dzięki za radę
huk 100 Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 ale jaka konspirka hehe pewnie od chłopa wyrwał i na podłodze w aucie fotki robi coby nikt nie widział :):) -pozdro
Question
animal66
Jak w poprzedmim -proszę o pomoc w ID.
na lufie sygnatury: 8Tc i w kolejnym poście zdjęcie pozostałych sygnatur.
19 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.