Skocz do zawartości

cortes vs proxima ktory polecacie???


siesko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak jest dziewicza" miejscówka to i saperka wystarczy.Nie widziałem Cortesa w akcji,ale dzisiaj Proxą nakopałem się trochę,ale właśnie ciekawe miejsce jest podstawą.Taką jak dziś znalazłem,jutro tam wracam bo dzień okazał się za krótki.Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo chodziłeś pawelec z cortesem? A może jesteś naganiaczem dilera? Ja użytkowałem go przez 2 lata i nie polecam. Wykrywacz jest wrażliwy na wilgoć i niskie temperatury, wrażliwy na linie wysokiego napięcia, prądożerny, poprawna identyfikacja głęboko zalegających przedmiotów nie jest jego mocną stroną. Zasięg przeciętny. Ponadto ten model produkowany jest od conajmniej 7 lat.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskiej tanecznicy przeszkadza rąbek spódnicy. Jest około 80-ciu zadowolonych użytkowników Cortesa w Polsce, ale SZZ jedynym, który sobie nie potrafił poradzić z obsługą tego niezbyt trudnego wykrywacza. Mógłbym tutaj zakwestionować, każdy punkt nieobiektywnej krytyki, ale najlepiej wiedzą użytkownicy ile jest nienawiści, jadu, złośliwości i podłości w wypowiedzi SZZ, i ciekawe czyim on jest naganiaczem?
Jestem chyba jedynym z niewielu sprzedawców, który nie ma na żadnym forum podstawionych ludzi, nie płaci nikomu, nie daje prezentów, ani dużych upustów aby mówili dobrze o sprzedawanych przeze mnie produktów. Te produkty bronią się same, a pawelec jest właśnie jednym z zadowolonych klientów, chcących się podzielić swoją wiedzą z innymi a nie naganiaczem i został obrażony przez SZZ.
SZZ za ataki na mnie i Tesoro dostał już raz żółtą kartkę, ale to go chyba niczego jeszcze nie nauczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZZ, poprawna identyfikacja głębokich celów nie jest mocna stroną ŻADNEGO wykrywacza. Każdy układ elektroniczny jest wrażliwy na wilgoć i niskie temperatury. Każdy czuły wykrywacz jest wrażliwy na zakłócenia od linii wysokiego napięcia. A długi okres produkcji jest zaletą a nie wadą i dobrze świadczy i o producencie, i o produkcie.
Podsumowując - pleciesz banialuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz doświadczenie kol. Brzęczyszczykiewicz, z jakim sprzętem chodziłeś i jakie wykrywacze widziałeś w akcji?
Mam prawo do wyrażenia takiej a nie innej opinii na temat Cortesa bo aktualnie posiadam sprzęt, który ma dużo lepszy zasięg niż Cortes, znacznie lepszą identyfikację głęboko zalegających przedmiotów, jest praktycznie niewrażliwy na wilgoć i temperaturę poniżej zera oraz - co dla mnie ważne - pracuje na 4 bateriach AA ponad 30 godzin, a nie ok. 20 na 8 AA jak Cortes.
I nie jestem zwolennikiem robienia naiwnym i niedoświadczonym wody z mózgu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jeszcze, że korzystanie z dyskryminacji w Cortesie bardzo zmniejsza zasięg. W związku z tym jeśli chce się słyszeć głebokie sygnały, to trzeba zrezygnować z dyskryminacji, a chodzenie bez dyskryminacji po zaśmieconym terenie to męka dla narządu słuchu.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZZ, może już dość tych głupot. Może wypowie się pawelec lub ktoś kto używał i zna wykrywacz. Ja znam, używałem 3 lata i wspominam pracę z tym wykrywaczem jako bardzo owocną, mogę obalić każdy zarzut, ale nie będę dyskutował z kimś takim jak SZZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz cześciej na forum w różnych działach widać jakieś gry wojenne z róznych stron. Forum jest subiektywne wiec z zalozenia jest wyrazeniem czyichs opinii, wiec po co za kazdym razem nagonka na kogos jest potrzebna? czlowiek rozumny przeciez jest, tu poczyta, tam poczyta tu popyta i kupi calkiem cos innego...coraz czesciej slychac slowa NAGANIACZ... Ja chyba tez bede naganiaczem mialem rutuski teraz tejona. jest super!!!!..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albertus32, moje gratulacje, w Tejona trzeba włożyć trochę pracy, ale jak się go opanuje to nie ma mocnych.
Ja znam powierzchownie Proximę, i nie wypowiadam się na jej temat, Cortesa znam bardzo dobrze. Są to trochę inne wykrywacze, oczywiste po której ja się opowiadam stronie, ale sukces Proximy też mówi sam za siebie. Tego rodzaju porównania będą zawsze wywoływać emocje, i apelują aby nie zakładać tego typu wątków, bo praktycznie niemożliwe jest znalezienie osoby, która znałaby oba wykrywacze i w dodatku była obiektywna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega siesko nie napisał do czego potrzebuje tego wykrywacza, jakie ma doświadczenie etc., więc do tego czasu chyba nie ma sensu się wypowiadać na ten temat. Ciekawi mnie jednak ile Zwierzu znasz serwisów naprawiających wykrywacze i dlaczego tak mało:)? A tak na serio, to tak jak napisał Albertus32 - ludzie głupi nie są, potrafią czytać i sami wyciągać wnioski. A jeśli komuś pasuje szczekanina i bezkarne nagonki na jakimś forum i nie zastanawia go skąd i dlaczego biorą się tam pochwały dla jednych sprzętów a inne są be... Cóż, mamy w końcu wolny kraj i o gustach się nie dyskutuje, o czym warto pamietać, zwłaszcza 4go czerwca:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzu, poza niewątpliwymi pewnymi zaletami forum Pr jest miejscem, gdzie wycina się posty ieprawomyślne" oraz zamyka wątki których treść zostanie uznana za kłopotliwą. W dobrym tonie jest tam też wazeliniarstwo, którym każdy szanujący się człowiek naturalnie się brzydzi.
Co bardziej kumaci użytkownicy forów poszukiwawczych też to potwierdzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja mogę tylko potwierdzić wycinek wypowiedzi SZZ, co mnie utwierdza że na pewno nie zmyśla, jeżeli chodzi o zasięgi Cortesa (z dyskryminacją i bez niej).
Robiłem z kolegami testy kilku wykrywaczy, i Cortes wypadł kiepściusieńko jeżeli chodzi o zasięgi na dyskryminacji. Bez niej było już lepiej, ale łapał każdy zardzewiały kapsel od piwa, co go zdyskwalifikowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dyskwalifikacja dotyczy poszukiwania kolorków (monety, medaliki, odznaczenia), natomiast co do militarki - to chyba OK, choć stosunek osiągi/cena nie wypada zbyt korzystnie. Proximy nie badaliśmy (chyba że któryś z kolegów ją w niedalekiej przyszłości nabędzie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie