Skocz do zawartości

Hełm Polski i Niemiecki


Dragon125

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 months later...
Witam,
panowie mam problem i bardzo pilnie proszę o pomoc - malowałem hełm minią ołowianą ale ponieważ sam ją rozrabiałem nie jestem pewien czy jest odpowiednia. Na okolo 300ml zimnego pokostu dałem ok. 7 łyżek stołowych minii (300-400 gram). Roztwór nie jest za gęsty ale kolor wg. mnie jest właściwy. Moze odrobinę za bardzo spływa z hełmu. Czy zagęszczać to jeszcze proszkiem?
makul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Farba powinna być bardzo bliska ideałowi,gdyż jest kupywana na aledrogo,na aukcji było napisane ,że jest to wrześniowy kolor,a i na tym portalu mi ją każdy polecał.Co do wtórnego malowania hełmów,to mój pierwszy i ostatni;)mam 3 inne i nawet nie myślę o malowaniu któregokolwiek z nich ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Hełm ukończony,zostało tylko leciutko pędzelkiem zamalować świeże" nity,i skończone.Wszystko trwało bardzo dużo czasu,ale wydaje mi się,że efekt zadowalający...Fasuneczek od kolegi por.pil.020,któremu jeszcze raz dziękuję!Opinie ostateczne bardzo miło widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to,że się błyszczy to prawda...ale nic już chyba z tym nie zrobię.A jeśli chodzi o korek,to może i przesadziłem,ale proszę zauważyć że to mój pierwszy hełm i jak na ten pierwszy raz to chyba nie ma masakry? Gorsze widziałem na alledrogo po wcale nie niskich cenach ( odrestaurowane ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie