Skocz do zawartości

Mój film


Jacoob

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=AXSfOH9cyTY&feature=quicklist co myślicie o moim pierwszym filmie? zachęcam do komentowania, oglądania i oceniania, byłbym zadowolony słysząc pozytywne opinie. pzdr! sprzęt pożyczony od kuzyna Wojciech115.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!

Może ja już się starzeję, za mało rozrywkowy się robię... nie podoba mi się. Jak już coś zrobić to porządnie... Myślałem, że tak ekipa na początku to pijaczki do monopola przez pole idą. Ja wiem, że jestescie młodzi, nagrywacie kamerą taty, nie wiecie wszystkiego itd. Bądź co bądź nieciekawe w moich odczuciach.

Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł to groch z kapustą .Tak być nie może!
Taka pisownia mnie strasznie drażni..

Albo...

Szturm - film

albo

The Sturm - Movie

albo

Der Sturm - Film

Sam film ? Może być...OK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Łukasz, dzięki za podniesienie na duchu, przynajmniej powiedziałeś prawdę że lipa, a co do innych dzięki że się podobało.Strzały? wiem, nie jestem zaawansowanym grafikiem który siedzi od lat w efektach specjalnych i After Effects. Łukasz troszkę niezbyt mnie podsumowałeś, aż nazbyt krytycznie. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Chciałeś opinii forumowiczów to ją dostałeś. Jednemu się podoba, innym nie. Uśmiechanie się i głaskanie wszystkiego, a nie zauważanie biedy było za komuny. I co z tego wyszło?

Tak czy siak życzę sukcesów w filmowej przyszłości!

Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to twoj pierwszy film to dla mnie bomba.
Oczywiscie nie jestes jeszcze Wajda ale napewno sie nameczyles.
Efekty specialne prawie jak gwiezdne wojny, czyli na 5-atke.
Gra aktorska moze byc, ale jeszcze musi byc pare filmow i dopiero bedzie mozna mowic o nowym Lindzie.
Planer i podoga na poczatku dodawala do filmu, nie potrzbne bylo tylko takie chwilowe przejscie miedzy scenami typu acid w 1:44 minucie fimu.
Rozumiem ze funduszy bylo malo i dla tego widzimy samochod nie z epoki i pare innych drobiazgow, ale nadal nie jest zle. W tym wypadku proponowal bym zmienic tytul na Back to the Future: WW2 edition", i w tedy juz nikt nie moze sie czepiac.
Dla mnie caloksztalt dostaje 4+ na 5 mozliwych, ale to dla tego ze to jest twoj pierwszy film. Na nastepnych juz bede ostrzejszy:)))

PS: no i tlumaczenie (pdzielam poprzedniego kolegi uwagi co do tytulu)
Przedstawia film pt. - presenting
Co sie stalo ze sztabem - What happened to HQ?
Nie mam pojecia - I don't know
W rolach glownych - main cast
w pozostalych rolach - supporting cast

Czekam na nastepne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę się czepiać, ale najpierw proponuję zgłębić bardziej technikę wykonywania filmu, a później kombinować" z wojennymi..

zapewne się przy tym sporo wyszaleliście, było kupę śmiechu i niezapomnianych przeżyć, ale to nie zawsze jest równoznaczne z efektami..

jeżeli jesteście młodzi i macie czas, to się nie poddawajcie, obserwujcie, podpatrujcie, nauczcie się obsługi Adobe After Effects'a i do dzieła!

pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spielberg też zaczynał podobnie,jego ulubionym efec"tem była 20 centymetrowa deszczółka na kamyczku,posypana z jednej strony piaskiem.Nadeptując w biegu na drugi koniec widziałeś małą eksplozję.
ps.No i wszyscy do dzisiaj biegają o własnych siłach.
ps.Pomysł ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto walczy na kogo? Co to za bronie? mundury? Pierwsza myśl to wojna hiszpańska a później było wiadomo, że IIWW. Środek filmu to czasy współczesne, samochód i inne. Akcja z biciem w ręcz też jest fajna - po co aktor rzucił broń kiedy mógł walczyc na kolbe. Czy to miało oznaczac akcje oddziału paranormalnego SS Transport tajnej broni"? Dramat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie